Golf 2 by Madison

Golf 2 by Madison

Član
Hvala hvala, imao sam inace jednu malu nezgodu sa rupom, da ne kazem kraterom, i iskrivio felnu :icon_mad:
DSC00135.jpg


Srecom, odmah je ispravljeno, i ispolirao sam taj deo da se ne primecuje.

Putevi su nam katastrofa, nazalost :icon_rolleyes:
 
Član
dobro je pa nije pukla, samo se iskrivila, ustedila ti je zivaca
nazalost putevi su takvi da mozes s cijelim autom stat u rupu kolka je:icon_mad:
dobro pa si rijesio;)
 
Član
Pa da, majstor koji ju je ispravio mi je rekao da bi neka druga felna verovatno i pukla, ponekad je i bolje sto je meksa felna :icon_biggrin:

A jbg ja pazim koliko mogu, ali bila je kisa i rupa se napunila vodom, nisam nista video, samo je puklo kao da sam u zid udario, bukvalno sam poskocio sa sedista...
Sreca pa se nista drugo nije sjebalo, guma inace nije ni ispustila :cool:
 
Član
steta za felgu ali je eto uradjeno ;)
Samo jedno pitanje gdje si nabavio ovaj dio za cukicu kod mjenajca mislim ispod playera ili je doslo vec u njemu :icon_question:,.pozz
 
Član
Sve cukice su bile vec na autu jos kad je kupljen 2000-e godine. One gore 3 cukice bih rekao da su i fabricke, sudeci po elektricnoj instalaciji, a i buksne sve imaju na sebi VW znak.
A ta dole mi je sumnjiva jer taj deo oko nje, tj. kuciste je napravljeno, savijen lim, pa oblozen nekim platnom koji je kao od plastike. Tu je fabricki bilo jos mesta za kasete (ispod je ostalo 2 mesta), ali sve dok skoro nisam to otvarao mislio sam da je fabricki bilo tako, jer je odradjeno profi.
Bivsi vlasnik je voleo isto malo da se zeza oko toga, a s obzirom da je radio u Nemackoj u to vreme, moguce da je kod njih sve to odradjeno, jer izgleda kao iz fabrike ;)
 
Legend
a bem mu misa,....opet sreca u nesreci da unutrasnji dio nisi tako iskrivio
kao sto noke kaze sredit ces ti to vec,....a ako ne budes , evo prilike za npr bar 2 sira ruba :cool:
 
Top