Golf 2 by Madison

Golf 2 by Madison

Član
Pa red je da predstavim i svog ljubimca, posto sam se licno predstavio :)

Golf je 90' god, fabricki td sa interkulerom, dakle 80 besnih konjica. :icon_biggrin: Radjena generalna prosle godine, i vrlo sam zadovoljan time, mada mi je naravno u planu da ubacim nesto jace kad se steknu uslovi za to.

Najvaznije dorade su
felne BBS RS 7J et25
gewinde TA Technix
ugradjeni zadnji diskovi
farovi, maska bez znaka
prednji branik odradjen na fazon za americko trziste itd...
Uglavnom da ne pricam, vidi se sa slika vecina ako nekoga nesto interesuje slobodno moze da pita:
Obraz137-1.jpg

Obraz147.jpg

Obraz145-1.jpg

Obraz143-1.jpg

Obraz109-2.jpg

Obraz127.jpg

Obraz130.jpg

Obraz145.jpg

Obraz139.jpg

Obraz138-2.jpg

Obraz143.jpg



U planu je da se volan presvuce ili uzme novi, nebo da se pretapacira i da se ubace Recaro kadice koje sam vec uzeo i sredio, samo im fali jedno dubinsko pranje :D
Obraz109-3.jpg


Sedista su inace fabricka iz dvojke sa elektricnim podesavanjem visine, i sve to radi
Obraz000-3.jpg


To bi mu bilo to otprilike, svaki komentar ili predlog dobrodosao :cool:
 
Legend
fin golf druze, kao sto sam vec rekao
felge, gewinde,sjedista max respect

interesuje me ova gljiva, jesi je ti postavio ili je dosla, sta si dobio sta izgubio ?

pozzz
 
Član
Hvala ljudi na lepim komentarima, plava strafta je fabricka kao i ostale nalepnice, posto je to serija madison, i uzivo ne dolazi toliko do izrazaja kao na slikama, pa je necu jos dirati, jer je i dokaz da je prva farba :cool:

Filter je Yed, pa, performanse ostale iste, nisam nista ni ocekivao povodom toga, makar nisam izgubio na tome posto se nekima i to desi :icon_biggrin: Mada je to uglavnom kad ne odvoje dovoljno pecurku od motora.

A dobio sam izvanredan zvuk turbine :cool:
Meni je kutija za vazduh vec bila izbusena na nekoliko mesta pa je rezao isto, ali se turbina mnogo jace cuje sada, kada napuni 0.8 bara cuje isto koliko i motor, bez preterivanja ;)
 
Top