Golf 2 1.3i ili 1.3 karb

Golf 2 1.3i ili 1.3 karb

Član
druze svaki je cejf skup ali opet lakse je promijenit motor na mk2 nego na mk4, bolje se malo isrest na dvici pa kad kupis bolje auto da ga cuvas :D:D
Ma sve je to bacanje para u vjetar, bolje je popit, prokockat ili platiti kurvama....bez 10 hiljada maraka nema ozbiljne priče o sređivanju bilo kog auta, pa ni golfa 2....održavati samo da je ispravno i da vozi, i prvom prilikom mijenjati na bolje...a može se naravno uvijek imati entuzijazma i čunirati sa 10 maraka....svako ima svoj ćeif...
 
Član
Samo u Bosni je auto sa manje snage i sa manje obrtnog momenta brze od auta sa vise snage i vise obrtnog momenta u istoj skoljci.
 
Član
DreamWorks-Animation-TURBO-41.jpg
 
Jaki ste mi vi sa tim motorcicima, kupite 1.3 dvicu i trosi a ne ide, pa onda stavite karburator od Stojadina pa sad manje trosi al ne ide, a vi bi da trosi 4 litra a da ide 160 :D:D
ti slabi motori su za penzionere, uzmes sebi kako treba, da moze povuc kad treba a ne da svako preticanje moras uhvatit dobar zalet(ako je brdo od toga nema nista)
ja vozim bmw 3.0D V6 184ks automatik-tiptronik i laganom voznjom na otvorenoj cesti spustim ispod 6 L
 
Član
Jaki ste mi vi sa tim motorcicima, kupite 1.3 dvicu i trosi a ne ide, pa onda stavite karburator od Stojadina pa sad manje trosi al ne ide, a vi bi da trosi 4 litra a da ide 160 :D:D
ti slabi motori su za penzionere, uzmes sebi kako treba, da moze povuc kad treba a ne da svako preticanje moras uhvatit dobar zalet(ako je brdo od toga nema nista)
ja vozim bmw 3.0D V6 184ks automatik-tiptronik i laganom voznjom na otvorenoj cesti spustim ispod 6 L
Jos da je turbo bilo bi dobro :D valjda ce I oni nekad cetvorke I bmw uzet nije naopako nemoze sad svako iznad svoje mogucnosti
 

Kec

Član
znam da ne moze, nisam ni ja mogo pa dodje neka nafaka, samo lagano;)
Hajde reci koje ti je bilo prvo auto,da vidimo od cega si poceo:)Meni je prvo Golf 1 i vjeruj mi nekako mi je prionuo k srcu,nije sad koliko je u pocetku bio(jbg.tako je to kad je prvo auto).A nadam se da cu promijeniti uskoro(moracu),mozda nekog passata 5 ili audi a4,ili....
 
Jaki ste mi vi sa tim motorcicima, kupite 1.3 dvicu i trosi a ne ide, pa onda stavite karburator od Stojadina pa sad manje trosi al ne ide, a vi bi da trosi 4 litra a da ide 160 :D:D
ti slabi motori su za penzionere, uzmes sebi kako treba, da moze povuc kad treba a ne da svako preticanje moras uhvatit dobar zalet(ako je brdo od toga nema nista)
ja vozim bmw 3.0D V6 184ks automatik-tiptronik i laganom voznjom na otvorenoj cesti spustim ispod 6 L
Valjda R6 :D
 
Top