Golf 1 cabrio Karmann

Golf 1 cabrio Karmann

Član
Odlicna osnova, fine felnice, samo da se spusti sad makar malo ;)

@Zela
Nece da se iskrivi sasija, nisu ovi u VW-u samo isekli krov i poslali u salon na prodaju. Kec kabrio je tezi od obicnog keca za oko 200-250kg jer ima dodatna ojacanja, evo i gde tacno:
A1_Cabriolet_reinforcement.jpg


Izvinjavam se ako sam ugusio temu slikom.
 
Član
dobro si uspio naci ovaj lip, poprilicno su rijetki
sve u svemu fino je legao, dobar kecman, svidja mi se
 
Član
Madison je napisao(la):
Odlicna osnova, fine felnice, samo da se spusti sad makar malo ;)

@Zela
Nece da se iskrivi sasija, nisu ovi u VW-u samo isekli krov i poslali u salon na prodaju. Kec kabrio je tezi od obicnog keca za oko 200-250kg jer ima dodatna ojacanja, evo i gde tacno:
A1_Cabriolet_reinforcement.jpg


Izvinjavam se ako sam ugusio temu slikom.

Znam to, moj kec je imao 950 kg, dok standardni gti ima ima oko 120-130 kg manje.

No, bez obzira na ojačanja svaki kabriolet ima manju krutost od modela sa tvrdim krovom.

Propovjedaš popu:D
 
Član
Evo dvije slike malog updatea tj FK-a maska bez znaka


http://img838.imageshack.us/img838/8872/p0409111915.jpg
http://img535.imageshack.us/img535/2597/p040911191501.jpg
 
Vidjen si danas u gradu prije pljuska onog..Fin Golf ..Sto ga stedis onoliko :icon_question: Samo mi se ne svidja onaj auspuh..Nekako mi ne stoji na njemu..Po meni mnogo bolje bi mu stajalo kad bi mu stavio neku dvocjevku,ne onako da visi i da je krivo..Fino da se upasuje to i da kulutrno izgleda..Nije ni ovako "grozno",ali mu ne stoji ono ;)
 
Član
Nerazumijem kako ga stedim, normalno ga vozim:icon_question: sto se tice auspuha mjenjat cu ga to je lik prije mene stavio na obicni lonac stavio nastavak pa ne lici nikako,a da stoji na krivo to nikako samo je mozda malo vise izvucen nego sto bi trebao stavit cu mu normalni obicni sa ljepsim nastavkom,javi se sl.put kad me vidis pa da popijemo kavu negde....;)
 
Član
Upravo stigle nove fele sa gumama Kumho 195/45/15 evo sad 2 slike brzinske a sutra cu postaviti malo ljepse.........

slika-9889-2011-09-1316956133-velika.jpg


slika-9889-2011-09-1316932571-velika.jpg
 
Početnik
Fine braca , samo ljepse su mi stajale nekako one BBS i da vratis onu masku sa lajsnicama . ;)

Prelijep je . Bice aBd i u mojoj garazi u skorije vrijeme jedan :cool:
 
Top