Golf 1 cabrio Karmann

Golf 1 cabrio Karmann

Član
Prije par dana je pao pazar za cabria rijec je motoru 1.6 55kw 1984god. ima malo packi na limariji ali to ce se za koji dan rijesiti najbitnije da krov odlican svaki keder na svom mjestu i da nepusta vodu.... stavio sam mu svoje bbs fele sutra cu da uradim naljepnice na njima BBS da neide odmah u seljo tuning vozim golfa sa cepovima bmw.... u planu mi je promjeniti ovaj sareni volan staviti orginal i to ce sutra da bude narucen je....naci siceve od gti-a prednje postu su ovi valjda od dvice stavljeni,narucen je isto i jedan far za dugo svjetlo i lip prednji od gti-a.......evo par slika kakav je sad prije svih radova na njemu on je u planu da se napravi za cooliranje a bit ce i jedan fini projekat za sr ali o tom kad bude vreme....














 
Linkovi sredjenji, sada se vide fotografije..Dobra osnova za napraviti fin auto..Oduvijek sam htio imati Golf I Cabrio, no doci ce nekada u garazu..Samo skini ovu ispusnu cijev, kao na IMT 539 je..
 
Legend
neka bude sa srecom,po slikama dosta dobro ocuvan izgleda,sve u svemu imas odlicnu podlogu za dalji rad , puno srece ;)
 
Član
dobra podloga, ne treba mu puno da bude extra dobar, ne sumnjam da ce biti sredjen maximalno:cool::cool:
 
Član
cestitam druze, neka je sa srecom...ne trebam ti nista govoriti sta i kako da radis sa kecom..to znas i sam...samo cu ti reci...sretno u nastavku radova i da te posl;uzi :icon_smile:
 
Član
Kakav karmann body kit?

Body kit je dolazio na novijim godinama, tkz. cliper serija. A svaki golf 1 cabrio je karmann...

Fin kec, pripremi se na borbu sa vodom, mokrom guzicom i smradom vlage u interijeru:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Kakav karmann body kit?

Body kit je dolazio na novijim godinama, tkz. cliper serija. A svaki golf 1 cabrio je karmann...

Fin kec, pripremi se na borbu sa vodom, mokrom guzicom i smradom vlage u interijeru:D

U pravu si, sad mi je jasno sto svi na britanskim forumima o kecevima nazivaju clipper. Ima jedan na carini, ima body kit karmann.
 
Član
Tako je na novijim cabrijima je dolazio onaj body kit sa dubokim branicima pragovima i lajsnama ali ovaj je 84-ta i ovakav je sisao sa trake......a primjetio sam da su svi skepticni nekako prema cabrijima ali ja sam se uvjerio vec par puta da nemora biti tako kako @zela kaze.....moze ako su vlasnici beteri pa nepaze na odrzavanje i cuvanje krova itd... a ovaj vec ima dosta godina i neosjeti se na vlagu...;)
 
Član
bmw e30 je napisao(la):
Tako je na novijim cabrijima je dolazio onaj body kit sa dubokim branicima pragovima i lajsnama ali ovaj je 84-ta i ovakav je sisao sa trake......a primjetio sam da su svi skepticni nekako prema cabrijima ali ja sam se uvjerio vec par puta da nemora biti tako kako @zela kaze.....moze ako su vlasnici beteri pa nepaze na odrzavanje i cuvanje krova itd... a ovaj vec ima dosta godina i neosjeti se na vlagu...;)

Upravu si krov treba odrzavati i ponekad treba promjenuti spuzvice izmedju guma i krova, ja imam isto golfa cabria 84 godiste ali ne pusta ni kapi vode i non stop je napolju (kisa, snjeg) nikakvi problema
 
Član
odlican primjerak , restauracija bi mu legla samo tako da bude ti top...iako nije stanje lose..:cool:
 
Top