Golf 1 cabrio Karmann

Golf 1 cabrio Karmann

Član
Hamica je napisao(la):
bmw e30 je napisao(la):
Tako je na novijim cabrijima je dolazio onaj body kit sa dubokim branicima pragovima i lajsnama ali ovaj je 84-ta i ovakav je sisao sa trake......a primjetio sam da su svi skepticni nekako prema cabrijima ali ja sam se uvjerio vec par puta da nemora biti tako kako @zela kaze.....moze ako su vlasnici beteri pa nepaze na odrzavanje i cuvanje krova itd... a ovaj vec ima dosta godina i neosjeti se na vlagu...;)

Upravu si krov treba odrzavati i ponekad treba promjenuti spuzvice izmedju guma i krova, ja imam isto golfa cabria 84 godiste ali ne pusta ni kapi vode i non stop je napolju (kisa, snjeg) nikakvi problema

Jebo ti sve kada se šasija rasklima, džabe ti kederi i gumice.

Ja sam imao golfa 1 cabrio gti prije 7 godina...
 
Član
Jbg kole mozda si ti naletio na takvog da ti se potrefilo da nevalja i da puste krov kako i ja kad sam naletio na golfa 2 d sepeta i za mene nema goreg auta od tog.....sav dzeparac sam davao na delove....i to je bilo pre 11 god.
 
ZELA GTI je napisao(la):
Hamica je napisao(la):
bmw e30 je napisao(la):
Tako je na novijim cabrijima je dolazio onaj body kit sa dubokim branicima pragovima i lajsnama ali ovaj je 84-ta i ovakav je sisao sa trake......a primjetio sam da su svi skepticni nekako prema cabrijima ali ja sam se uvjerio vec par puta da nemora biti tako kako @zela kaze.....moze ako su vlasnici beteri pa nepaze na odrzavanje i cuvanje krova itd... a ovaj vec ima dosta godina i neosjeti se na vlagu...;)

Upravu si krov treba odrzavati i ponekad treba promjenuti spuzvice izmedju guma i krova, ja imam isto golfa cabria 84 godiste ali ne pusta ni kapi vode i non stop je napolju (kisa, snjeg) nikakvi problema

Jebo ti sve kada se šasija rasklima, džabe ti kederi i gumice.

Ja sam imao golfa 1 cabrio gti prije 7 godina...


onaj tvoj bivši kec nesto nije ok ili ga je neko dobro odvalio ili neznam ide ispred mene zadnji kraj mu vuče u stranu dovljno da mu vidis prednji gazni sloj auto je usinuto u desnu stranu totalno kako onda nece pustat
 
Član
Momak koji ga je kupio od mene ga je skršio poslije možda 3-4 mjeseca..

Svaki stariji cabrio sa platnenim krovom pušta kišu. Šasija je tvornički oslabljena nedostatkom krova, rasklima se vremenom, kederi popuste pritisak i dolazi do prokišnjavanja.

Prema tome ću svakom vlasniku kabrioleta koji govori da mu krov ne pušta vodu u lice reći da laže.

Cifra za novi orginalni krov i set kedera je astronomska:icon_eek:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Momak koji ga je kupio od mene ga je skršio poslije možda 3-4 mjeseca..

Svaki stariji cabrio sa platnenim krovom pušta kišu. Šasija je tvornički oslabljena nedostatkom krova, rasklima se vremenom, kederi popuste pritisak i dolazi do prokišnjavanja.

Prema tome ću svakom vlasniku kabrioleta koji govori da mu krov ne pušta vodu u lice reći da laže.

Cifra za novi orginalni krov i set kedera je astronomska:icon_eek:

Da ali kod mene nije platneni krov onaj zamjenski nego je vlasnik pre mene uzeo krov i dovezao ga i Njemacke placen je 500e,ja znam zela sta ti kazes i nebi ga uzeo da znam da pusta ili da neznam ciji je bio dugo vremena ali ja ti kazem da uz pravo cuvanje krova nemora da pusta......
 
Član
Nema frke, nemam pojma da je krov mijenjan, šta je rađeno...

Pogledaj po oglasnicima kabriolete koji se prodaju. Svaki vlasnik piše kako krov ne pušta a tamo raštelovano platno i gume stare 25 godina.
 
Član
Tu si u pravu nema sta ali ovaj golf se kod nas voza vec 15 godina i znam ga u dusu....i kod koga je bio i kako je odrzavan itd...;)
 
Član
Stigle druge BBS-ce :cool: postavljene su na golfa super stoje slike u toku dana dok malo operem auto,stavljene su gume 185/55/15 i 4 distancera po 5 mm......evo slike jedne feluge......

http://imageshack.us/photo/my-images/88/bbsj.jpg/
 
Član
Evo slika sa montiranim felama :icon_biggrin:

P200611_12_55_01.jpg


P200611_12_58.jpg


P200611_13_02.jpg


P200611_13_02_01.jpg


P200611_13_02_03.jpg
 
Top