Gluposti po bosanskim drumovima

Gluposti po bosanskim drumovima

Član
Mani su najgori ovi sa traktorima, auto prikolicama i slicno bez ikakvog osvjetljenja navece, a vjerovali ili ne stop svjetlo sa kucistem i ugradjenim zmigavcima za prikolicu il traktor na arizoni kosta 2.5 KM :icon_eek: znaci 5 KM i imas osvjetljenje pozadi da te svako primijeti ne ugrozavas ni sebe ni druge :icon_rolleyes: ovim sto im je zao tih 5 KM dati treba kazne po 500 KM oderati pa bi oni osvijetlili vozilo!

A imam i ovih par u komsiluku sto voze mjesecima auta a mrsko promijenitti sijalice eventualno jedne da radi pozadi :icon_rolleyes:
 
Član
u tuzli kako se rade ove ceste, proc gradom je pakao a pogotovo od 7-9 u jutro kad se ide na poso u skolu itd.
neko jutro, kod omege, imaju znaci dvije trake za pravo i treca se odvaja lijevo i kako je se ta treca napunila ( koja se odvaja ), kolona iz te trake je se prosirila u ovu za pravo. i lik ispred odjednom zakoci ( pretpostavljam da je htio lijevo u tu trecu traku ) a iza mene samo skripa guma, ja zatvorio oci, skupio se, ocekujem samo BUM u sekundi . ja u retrovizot a frajer se poprjecio sa astrom ( vjerovatno rucna ).
raskrsnica kod mupa, ko god je iz tuzle zna koji je rusvaj na toj raskrsnici, odnos semafora za pjesaka i auta itd itd. i tako prije jedno 2 sedmice, ja pjeske preko pjesackog kad lik s fabijom ( iz pravca tornja skreto lijevo prema kuli gore ) skripa guma, ja se okrenu pola metra od mene se okrece fabija na cesti. njih jedno 6 u autu, vozac se izgubio, boga pitaj kojom brzinom je on iso da ga je moralo izbacit i zanjet na raskrscu, jos vjerovatno i lose mozda i zimske gume :S a svi znate kolko pjesaka tu bude, na svu srecu nije nikog bilo u tom trenu.
i tako svakodnevno. situacija toliko da se ne mogu ni sjetit cc
 
Član
Najvise mrzim rolsue bicikliste fala Bogu pada kisa pa ih nema :D al traktor kad vidm padne mi mrak na oci sve bi bilo u redu da oni imaju signalizaciju al njih 80 % nema :icon_mad: eo bas prije 2-3 dana putovao prema Igalu i iza mene lik sa sleperom put Zenica-Sarajevo vozi u jednoj ruci burek u drugoj jogurt i stavio mobitel na rame i nagnuo glavu i telefonira a ja idem 110 i sta rec na tu budalu :icon_question::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
phantom je napisao(la):
Najvise mrzim rolsue bicikliste fala Bogu pada kisa pa ih nema :D al traktor kad vidm padne mi mrak na oci sve bi bilo u redu da oni imaju signalizaciju al njih 80 % nema :icon_mad: eo bas prije 2-3 dana putovao prema Igalu i iza mene lik sa sleperom put Zenica-Sarajevo vozi u jednoj ruci burek u drugoj jogurt i stavio mobitel na rame i nagnuo glavu i telefonira a ja idem 110 i sta rec na tu budalu :icon_question::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

nemoj mu zamjerit gazda goni mora covjek jest :lol:
 
Član
neki dan imam sta i vidjeti, liku mrsko obici oko zgrade, nego krenuo stepenicama. prvo je bio parkiran tu odmah kod stepenica, krenu 2-3 stepenice, kontam lik se zeznuo pa kreno naprijed umjesto u rikverc, kad lola nastavi pravo

456465.png
 
Top