Gewinde vmaxx ko moze nabaviti u bih??

Gewinde vmaxx ko moze nabaviti u bih??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bekir_SA je napisao(la):
na eBay-u - $648.51

nema na ebay-u njemackom za ibizu 6j vmaxx gewinde... imaju weitec lowtech kw itd ii one su po 550-600-700 eura...


vmaxx-ice su u hrvatskoj 430 eura i istina da mogu vratit porez pa da me izadje oko 330 al ta radnja je u koprivnici i to bi toliko petljanje bilo oko isporuke itd jer ce me put do koprivnice izac jos 100 eura minimum... racunam da nebi petljao previse jel radi neko vmaxx u bih ??
 
Član
black_devil je napisao(la):
Nek dobace do Maljevca ja preuzmem i saljem tebi :)

ma jock ja to moram pokupit u hrvatskoj negdje npr u osjeku pa onda preci granicu i ovjerit racun za tax free i kuci pa onda naci nacin da mu posaljem nazad taj racun i isto tako naci nacin da on meni posalje nazad 100 eura poreza...

to je sve pod uslovom ako bi se on htjeo zaj*avat da mi stavi to na buss a ja moram uplatit ranije 430 eura na njegov racun i onda u osijek il u zupanju i cekaj na kolodvoru...
 
Član
broj ti je 00 385 486 47 287, lik je iz hrvatske i devri sa weitec, kw i lowtec gewindama, pa pitaj jel moze zbaviti v-maxx... eto da ne kazes da sam nesposobnjakovich ;)
 
Član
izvini na off,ali sto bas vmaxx?
ja ,kada sam sebu kupovao samo gledao koliko idu u minus... :icon_smile:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
izvini na off,ali sto bas vmaxx?
ja ,kada sam sebu kupovao samo gledao koliko idu u minus... :icon_smile:

nemam bash love za kw, h&r ili weitec... mogu dat ovih 350 eura za ove gewinde il da uzmem opruge od lowteca il eibacha... pa onda bolje gewinde...




tibore daj mi reci od kog je to br jel to od onog scorpiona iz hr sa vwclubcroatia i seatclubcroatia...???
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Nek dobace do Maljevca ja preuzmem i saljem tebi :)

ma jock ja to moram pokupit u hrvatskoj negdje npr u osjeku pa onda preci granicu i ovjerit racun za tax free i kuci pa onda naci nacin da mu posaljem nazad taj racun i isto tako naci nacin da on meni posalje nazad 100 eura poreza...

to je sve pod uslovom ako bi se on htjeo zaj*avat da mi stavi to na buss a ja moram uplatit ranije 430 eura na njegov racun i onda u osijek il u zupanju i cekaj na kolodvoru...

Sad rade Tax-free kupovinu ... ne moras se vracati nazad, nego odes kod nas u banku koja ima Tax-free naljepnicu istaknutu i tu mozes podici pare. Puno jednostavnije, mada ne dobijes pun iznos PDV-a, umanje ti za 3% cini mi se zbog provizije banaka.

A moj ti je savjet da sacekas, sakupis pare i kupis pravu stvar, moze se desiti da te ove izadju "skuplje" ...
 
Član
Evo imam ih na autu i sikreno cu reci...V-maxx je solidna gewinda ali ima 3 mane...

1. Nije od inoxa
2. Javlja se jedna greskica, a to je da lijeva prednja gewinda spusta oko 8mm vise nego desna
3. plasticne casice sto drze odbojne gume su karina, meni su pukle nakon malo vise od 7 dana...

Sto se tice ponasanja na cesti i izdrzljivosti, evo zna dado da ih koljem sasvim solidno, u drugoj se lezeci ponekad preleti, popile su dosad rupetina po ovim nasim finim cestama samo tako, ali dosad nista...

Ono sto zelim reci, da su stedili na manje vaznim stvarima, ali sto se tice gewinde kao gewinde, sasvim solidno funkcionisu za te pare ;)

Naravno, kad s edomognem para, nabavljam si kw ili weitec hicon obavezno, ove sam uzeo jer su best buy za ove pare, a stari amortizeri su mi iscurili, dakle voznja je bila kdoa na divljem magarcu jasem ;)
 
Član
meni gewinde trebaju da spustim auto jer je ovo strasno kako vozim moze se rotfajler sakrit izmedju gume i blatobrana shto je smijesno... e sad shta je prijedlog dal da idem na ove lowtec opruge 45/45 koje me izadju oko 160 eura + povrat poreza pa ako ne padne kako treba da se objesim i citavo ljeto zivim na aargetama da bi na zimu kupio neke kvalitetnije gewinde ili da si uzmem vmaxx i prst u uho koliko traju traju za 340 eura...


a s druge strane postoji jako mala vjerovatnoca da bi auto mogao past na lowtecu dovoljno da ne moram uzimat gewinde do sljedece godine...


jbg u pravoj sam dilemi ne znam shta da radim jer mi je zlo vozit ovako visok auto...
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
Evo imam ih na autu i sikreno cu reci...V-maxx je solidna gewinda ali ima 3 mane...

1. Nije od inoxa
2. Javlja se jedna greskica, a to je da lijeva prednja gewinda spusta oko 8mm vise nego desna
3. plasticne casice sto drze odbojne gume su karina, meni su pukle nakon malo vise od 7 dana...

Sto se tice ponasanja na cesti i izdrzljivosti, evo zna dado da ih koljem sasvim solidno, u drugoj se lezeci ponekad preleti, popile su dosad rupetina po ovim nasim finim cestama samo tako, ali dosad nista...

Ono sto zelim reci, da su stedili na manje vaznim stvarima, ali sto se tice gewinde kao gewinde, sasvim solidno funkcionisu za te pare ;)

Naravno, kad s edomognem para, nabavljam si kw ili weitec hicon obavezno, ove sam uzeo jer su best buy za ove pare, a stari amortizeri su mi iscurili, dakle voznja je bila kdoa na divljem magarcu jasem ;)

ovo rece covjek koji je imao Vmaxx na autu, bacio 400 EUR a mogao se jos malo stripiti i kupiti gewinde sa kojima je fun to drive car..


osim toga od ovjesa ti moze zivot zavisiti u kriticnoj situaciji pa razmisli..

a nase je*ene bih ceste su bas one za koje treba najbolja oprema da prezivis. po ravnom njemakcom autobahnu i brusilica tuning moze proci...


zato " razmisli" prije nego bude kasno, dao si za auto 30000KM i sad stedis na glupostima

weitec je 700 EUR i jos vratis PDV to je 600 EUR ????
 

IGY

Član
Vala dobro su ti i rekli, evo ja prvi, sam ganjao te jeftine varijante, i dumao sta cu kako cu, i na kraju sam odlucio kod Muhe uzeti weitec i miran sam, dam jednom pare i cao, a te neke zaj*ancije uzimati, pa kasnije mjenjati i nesto bolje traziti jok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top