Gdje uraditi reparaciju krovnog tapacirunga ?

Gdje uraditi reparaciju krovnog tapacirunga ?

Član
Moja reakcija kada sam zalijepio taj dio je bila ista kao i kada sam procitao taj tvoj komentar. "yebi ga" :D
najgore sto to nije bila uopste rupa, nego samo skinut onaj povrsinski armirani papir, a izgleda da je ljepilo malo nagrizlo materijal ispod i stvorilo udubljenje ;)
Na zadnjoj slici vidis da je sada nesto manje udubljenje jer sam sa gornje strane dodao medicinskom spricom malo silikona. U konacnici opet dobro je, zadovoljan sam. Sljedeci puta ako budem radio znati cu kako ;)
 
Jesam li ja dobro zakljucio iz ove sve price, sad moram odavde skinuti komplet nebo odparati staro platno i onda nalijepiti novo? evo slucaja:


20150614_164610.jpg

20150614_164619.jpg
 
Član
Jesam li ja dobro zakljucio iz ove sve price, sad moram odavde skinuti komplet nebo odparati staro platno i onda nalijepiti novo? evo slucaja:
Dobro si zakljucio :D
Skini staro platno i ne zaboravi ocistiti nebo od ostataka starog lijepka. Posle toga mozes lijepiti novo.
Ja sto sam sebi uradio evo odlicno drzi jos je eko koza puno teza od tog platna, ai isto tako je i kod mene platno bilo palo na glavu :D
Svaki put ti frizuru zayebe kad ides negdje :D :D
 
Mah meni se ovo polako al sigurno odljepljuje :D znaci ipak da koristim onaj drvofix? gdje naci platno? sad moram i trazit neko uputstvo na youtube kako se skida ovo cudo :D
 
Član
To mozes naci u radnjama sto prodaju mebl stofove ali ti je eko koza bolja, ljepsa a i lakse se odrzava. Prebrises je krpom i kao nova je :D
 
Top