Gdje perete svoje ljubimce???

Gdje perete svoje ljubimce???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zlaja je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Ja ih vozim na dobrinji kod mazdinog servisa ima praonica. momci ga operu za 10. Cijena komplet pranja (unutra i vani) 8KM. Cuo sam takodje da su oni likovi u nedjaricima (iza avaza) ja mislim da se zove 3D pravo dobri, a za cijenu nisam siguran.

hehehhe i ja sam prao kod njih al su mi postali zaboravni jer u zadnje vrijeme mi zaborave pepeljaru ocistiti, tako da sad perem u pandi na dobrinji ili kod kikija.


kakav kiki. Isparo mi hajvan svu instrument tablu. Kod njega vise neidem ni da je za dzaba.
 
Član
enesss je napisao(la):
da,auto mi ni jednom nije nocio vani dok sam kod kuce,a znam da je gustooo u sarajevu,pogotovo kad se ja slabo snalazim jer nisam cesto tamo,ja sam u Cazinu(mali gradic) pa su sve skoro kuce 5,6 zgrada...

Gdje si u cazinu? Kod mene rodjak stanuje kod hotela ili motela (Šedrvan). Malo iznad autobuske stanice.
 
Legend
bas...?ee kad od sedrvana gledas dole,vidis veliku osnovnu skolu,kuce iza skole ...u tom sam djelu,a ko ti bude rodjak,mozda ga znam ??
 

IGY

Član
najcesce sam, a kad nemam uslova odem kod jarana u praonu i malo on malo ja ali ga operemo pravo, a auto praonica se zove Orah kod bosmala sa gornje strane, a komplet pranje 7 markica
 
Član
Znam za tu praonu tu radi onaj lika sa onim kecom kabrio oni dobro peru pravo jel to ta praonica!
 
Član
igyracer je napisao(la):
najcesce sam, a kad nemam uslova odem kod jarana u praonu i malo on malo ja ali ga operemo pravo, a auto praonica se zove Orah kod bosmala sa gornje strane, a komplet pranje 7 markica

Meni Mido rece 3 KM
 

IGY

Član
jojo je napisao(la):
Znam za tu praonu tu radi onaj lika sa onim kecom kabrio oni dobro peru pravo jel to ta praonica!

ja koliko znam da lik koji radi nema auto, ali momci ipak dobro rade ili urade meni zato sto sam dobar sa gazdom:icon_biggrin:
 

IGY

Član
almera_2.0_D je napisao(la):
igyracer je napisao(la):
najcesce sam, a kad nemam uslova odem kod jarana u praonu i malo on malo ja ali ga operemo pravo, a auto praonica se zove Orah kod bosmala sa gornje strane, a komplet pranje 7 markica

Meni Mido rece 3 KM

ma pusti midu sta lupeta za 3 KM nemozes ni noge oprati:D
cijene su ti ovako:
komplet pranje 7 KM
unutrasnje 4KM
vanjsko4 KM
sapiranje 2KM
pranje motora mislim 5 KM
.........................
 
Član
Ja kod Kikija na Dobrinji .. Uvijek mi dobro operu auto .. 10 KM je kompletno , al' fakat vrijedi ...
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
enesss je napisao(la):
bas...?ee kad od sedrvana gledas dole,vidis veliku osnovnu skolu,kuce iza skole ...u tom sam djelu,a ko ti bude rodjak,mozda ga znam ??

Nermin Ljubijankić zovu ga Bracko

evo kaze mi drug da ga zna,da je austrija negdje neznam tacno,a ja ga znam iz vidjenja
 
Član
nova auto praonica


DSC_0007.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top