Gdje perete svoje ljubimce???

Gdje perete svoje ljubimce???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nisam bio bas siguran gdje da postavim temu.
Znaci gdje perete autice kako ste zadovoljni uslugom brzinom i cijenom.
Znaci ako moze da navedete koja je praonica u pitanju,mako objasnjenje gdje se nalazi i cijena kompletnog pranja. Mozda i jos jedno pitanje uz ovo,kako cesto perete auto?
Eto to je to.
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni nije losa Evolutio (cini mi se) u Kemalbegovoj 1, momci fino rade, mnoge ambasade dolaze kod njih da peru svoja vozila. Cini mi se da je 8KM kompletno, nisam siguran. Momci ti ociste nekim sredstvima i parnice i ogrebotine ako imas na auto, bas odrade posao kako treba. Dosta auta bude sto znaci da su veoma kvalitetni.
 
Ja perem u interex-u svake nedelje a komplet pranje je 10km...u drugim nisam ni prao tako da sam zadovoljan i ovom...
 
Član
Autopraonica VR6 pored plavog oka ispod tranzita. 10 km kompletno, al ga operu pravo dobro i nastricaju unutra svim i svacim, ako ima nekih ogrebotina po plasticnim dijelovima i to zamaskiraju nekim sredstvima. Perem ga zavisno od prikupljene prljavstine...
 
Legend
Heheh, pa dobro, u zadnje vrjeme zabusavam , al kola perem kad mi se felge zaprljaju vecinom. I stakla.
 
Ja licno vise volim da jedno 3-4 dobre djevojke u zenskim boksericama mi sapunjaju i peru auto nego 2 frajera u kombinezonima eeeee (pusti snovi) :)
 
Legend
Najmrze mi je kad o0dem u praonu neku, kad moram, gdje ne perem uvjek kola, i zamolis ga fino nemoj ovo nemoj ono, a oni opet po svom.
Ja nedam da mi se kola peru mafrom, i uvjek to naglasavam, ali djabe kad magaraca uvjek ima.
 
Putovanja.ba
Administrator
-=CeR@=- je napisao(la):
Ja licno vise volim da jedno 3-4 dobre djevojke u zenskim boksericama mi sapunjaju i peru auto nego 2 frajera u kombinezonima eeeee (pusti snovi) :)


E tako meni peru auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top