Gdje perete svoje ljubimce???

Gdje perete svoje ljubimce???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja ih vozim na dobrinji kod mazdinog servisa ima praonica. momci ga operu za 10. Cijena komplet pranja (unutra i vani) 8KM. Cuo sam takodje da su oni likovi u nedjaricima (iza avaza) ja mislim da se zove 3D pravo dobri, a za cijenu nisam siguran.
 
emirEX_sa je napisao(la):
Ja ih vozim na dobrinji kod mazdinog servisa ima praonica. momci ga operu za 10. Cijena komplet pranja (unutra i vani) 8KM. Cuo sam takodje da su oni likovi u nedjaricima (iza avaza) ja mislim da se zove 3D pravo dobri, a za cijenu nisam siguran.

A u nedelju prije okupljanja je radila spuzva????
 
Član
Pretpostavljam da su danas svi, ili bar njih vecina koji posjeduju automobile svratili do autopraone.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Ja ih vozim na dobrinji kod mazdinog servisa ima praonica. momci ga operu za 10. Cijena komplet pranja (unutra i vani) 8KM. Cuo sam takodje da su oni likovi u nedjaricima (iza avaza) ja mislim da se zove 3D pravo dobri, a za cijenu nisam siguran.

hehehhe i ja sam prao kod njih al su mi postali zaboravni jer u zadnje vrijeme mi zaborave pepeljaru ocistiti, tako da sad perem u pandi na dobrinji ili kod kikija.
 
Legend
ja najvise volim sam oprati auto,imam neki merak tu neznam.....a kad je gusto ebiga autopraona koja god...
 
Član
Perem u WRC-u obicno ev bas se dvoumim dal da perem auto pred meeting nes se carnilo nebo mozda sta zapada ne znam vidjecu ujutro :)
 
enese predpostavljam da imas kucu...ja zivim u stanu a volio bih d imam kucu,sam bi prao auto...a ovako samo praonica,jbga,ma kuca i garaza su svetinja
 
Legend
[attachment=224]
da,auto mi ni jednom nije nocio vani dok sam kod kuce,a znam da je gustooo u sarajevu,pogotovo kad se ja slabo snalazim jer nisam cesto tamo,ja sam u Cazinu(mali gradic) pa su sve skoro kuce 5,6 zgrada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top