Fudbal - termin

Fudbal - termin

JD.

Član
pa vidi odmah ako neces da mozemo zvati nekog drugog a ne u zadnji cas da otkazes...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja imam jednog zainteresovanog ako zafali, samo mi javite na vrijeme ;)
 
Početnik
a jbg ja zzamolio da mi se javi da dodjem na taj termin ,al evo tek sad vidio da je veceras ....jbg :(
 
Član
eo prvi termin gotov..... :D
bilo je super
jbg kasno se sjetili da trebamo fotografisati :D
slijedeci put cemo zvati Igy-a jer on strasno voli fudbal da nas fotka malo :D :D


sve u svemu........odlican termin.....odlicno druzenje... najjaci je bio TOTI :D i FOLE
 
Član
fOle glavni :D i izvini molim te totti, sa 2 T :D

izjasnite se koji vam dan odgovara pa da vidim u hotonju ima li slobodno. ako ste za, mozemo i stalni uzeti...
 

JD.

Član
emir_89 je napisao(la):
fOle glavni :D i izvini molim te totti, sa 2 T :D

izjasnite se koji vam dan odgovara pa da vidim u hotonju ima li slobodno. ako ste za, mozemo i stalni uzeti...

fele inzaghi :)

pa vidi ti opcenito kad ima slobodnih termina kojim danom, pa nam napisi pa cemo skontati koji nam najvise odgovara, tako je lakse... sad ja kazem recimo utorak ti kazes srijeda itd, a na kraju bude slobodno jedino petkom...

i vidi to ako mozes sutra ili u ponedjeljak, ako ne bude nista, da mozemo opet rezervisati na kosevu ovaj u 18:30 iducu subotu :)
 
Član
fino bilo, fin fudbal se igrao uglavnom bilo je bolje neg sto sam zamisljao,
moja jedina zamjerka je lopta ali hajd
i vidjelo se da neki nisu dugo trcali :lol:
onaj momak mali s duzom kosom pravo dobro igra, jel clan foruma?

ugl ako ste za zovite i drugi put meni odgovara da je poslije 7 i po mogucnosti da nije nedelja i utorak;)
 
Početnik
eee svakako i mene računajte mislim da se ovaj moj termin an koji sam ja išao više neće održavati tako da sam free :p
 
Top