Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

Hvala na odgovorima, i DA Passat je vrhunski odradjen;);)
 
Legend
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

fino ti to druze,a passat je uvijek bio ko' bombona ;)
 
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

danas dobio grudnjak i nabacio ga ali mi se nikako ne svidja :icon_sad:,nekako nije dobro sjeo,dali treba vremenom da se rastegne pa da lichi na nesta ne znam,sutra idu slike pa cete vidjet sami,veceras me mrzilo slikavat a i mrak je pao
 
Super Moderator
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10

joj grudnjak je zakon
kad bi mogao negdje za forda nabaviti
gdje si ti uzeo druze :cool:
 
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10

na ricardu to ti je nesta slicno ko ebay u svici,ali druze nesto mi nije nikako sjeo,pogotovo na coskovima,mozda se vremenom razvuce pa sjedne kako treba,sad trenutno mi je beze :icon_sad:
 
Super Moderator
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10

aa znam brate za ricardo svasta sam uzimao sa ricarda jer mi tetak vozi liniju BiH - Svicarska dugo godina vec
koliko je para bio druze kako se to zove na njemackom ? pod kojim imenom da trazim ?
Ja mislim da bi se trebao razvuci jer do sad na kojem god sam autu vidio fino stoji samo sto na nekom dobro izgleda a na nekom ne
mozda si ti drze pogrijesio u postavljanju nesta :icon_confused:
 
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10

allroad je napisao(la):
aa znam brate za ricardo svasta sam uzimao sa ricarda jer mi tetak vozi liniju BiH - Svicarska dugo godina vec
koliko je para bio druze kako se to zove na njemackom ? pod kojim imenom da trazim ?
Ja mislim da bi se trebao razvuci jer do sad na kojem god sam autu vidio fino stoji samo sto na nekom dobro izgleda a na nekom ne
mozda si ti drze pogrijesio u postavljanju nesta :icon_confused:

ma nemas sta pogrijesit druze,imas 47 kopce i kajs u sredini i to ti je citava filozofija.a ana njemacki se zove Steinschlagschutz :icon_smile: ;)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10

Fin passat nema sta iskreno meni najdrazi model passata, kod mene komsija redovno ide berlin-sarajevo voza ovog passata al 2.3 v5 :cool:
 
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10

eo slike kao sto sam i obeco,skupili se mi malo VW-ovci ispred garaze hehehe:icon_smile:






Stize buraz Sene336 s borislavom



pristigo je i drug Sema R32






i jos jedna lijepa slicica R32 mk5

 
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10 slike

uh ja zujalica,ne znam u koju bih gledao :icon_smile:

grudnjak je super sjeo :cool:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -stigo grudnjak 23.03.10 slike

ma sva 3 su zvjerkice, stvarno svaka cast sve trojici na makinama... u vezi grudnjaka, svidja mi se pravo, svidja mi se na skoro svakom autu na kojem sam vidio, ali na svom ga ne mogu zamislit, neznam sto... jos jednom sve pohvale za auto tebi, burazu i kolegi, respect :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top