Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

evo i drugog fara pasonja dobio chale,nego imam jedan drugi problem sada vuku mi dosta struje ovi farovi,tako da nisam mogo ni upaliti,moro sam na kablove:icon_cry:,i vozio se jedno pola sata posle pali ko mina,neznam sta bi moglo biti,mada sam dobio jos nekih kablova s relejima,koje nemam pojma gdje bi mogo ustekat,jer nemam niti jednog slobodnog kabla vise na autu,ako neko ima vise pojma o tome ,svaki savjet je dobro doso.hvala frenkie










 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

na da fragst du gerade die richtige *lol*.. keine ahnung :S
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

RCat je napisao(la):
na da fragst du gerade die richtige *lol*.. keine ahnung :S

hehehe ich hoffe,dass ich keine probleme kriege,aber für irgendwas sind die ja bestimmt,mach dich mal schlau darüber,und sag mir was wenn du mehr weisst!gute nacht und schlaff gut
 
Legend
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

ich liebe dichtung

this is a bosnian forum :D:D:D:D:D:D:D

usput.......farovi su ....EXTRA EXTRA dobro sjeli , svaka cast.....
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

laku noc Frenkie..
a mozda da pogledas u nekom njemackom passat forumu. vjerovatno nadjes odgovor na svoje pitanje..
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

RCat je napisao(la):
laku noc Frenkie..
a mozda da pogledas u nekom njemackom passat forumu. vjerovatno nadjes odgovor na svoje pitanje..

no frks

nesta cu vec da smuham,i pronadzem vazno da su sjele andjelice:icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

enesss je napisao(la):
ich liebe dichtung

this is a bosnian forum :D:D:D:D:D:D:D

usput.......farovi su ....EXTRA EXTRA dobro sjeli , svaka cast.....

ne brini nismo imali namjeru na germanskom rasplesti :)
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

lijep pasha kako ti veliš... nema šta, po meni ga nema potrebe puno više dirati... štopke možda (lexus ili led) vidjela sam par takvih sa lexus štopkama i uopće ne izgledaju loše.... naravno o ukusim se ne raspravlja.
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

Raja evo i danasnjih slika,tj. po danu sto sam uspio par slika napravit,sve u svemu meni se jako svidzaju angelice,i dobro su mu sjele,kao drugo auto :icon_smile:








 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

enesss je napisao(la):
ich liebe dichtung

this is a bosnian forum :D:D:D:D:D:D:D
oplakah:lol::lol::lol:
a pasonja leti,bgm,odavno nisam vidio ljepseg...kad ga pogledas na brzaka nista nema,a kad se zagledas skontas da mu nista ne fali
RESPECT
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top