Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

evo reko da obnovim svoju galeriju pa uslika maloprije passonju by night,hehehehe :icon_smile:



 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

Rovajuci po racunaru nadjoh ove 3 slike,jest da su malo starije i slabijeg kvaliteta,ali ipak se vrijedi pogledati! :icon_smile:

G40 R.I.P :icon_sad:






 
RE: Passat 3B 1.8T20V update xenon hid kit

update xenon hid kit





juce sam kupio ovaj xenon hid kit,i uskoro ga postavljam na svog pashu,tj posle nove godine,dok se malo razbistri glava,drug je vec montiro na passata 3bg,i mogu vam reci da extra dobro izgleda + vidljivost je dosta dosta bolja od bilo koje ove specijalne zarulje ,kada sve to postavim postavicu jos nove slike
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

Frenkie-3B je napisao(la):
Ne sad za sada ne mislim posto sam vidio na par PASHA raznih stopki i nijedna mi nisu bas zapala za oko,ako bi nesta izaslo novo a da mi se svidza rado kako da ne

po meni bi,trebao bi zamjeniti farove i stopke,moj prijatelj ima istog pashu a stavio je farove one sa andjeoskim ocima i diodne stopke meni su ful imas super auto i lijepo izgleda i to kad bi uradio onda nema dalje :)
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

mazda-boy je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
Ne sad za sada ne mislim posto sam vidio na par PASHA raznih stopki i nijedna mi nisu bas zapala za oko,ako bi nesta izaslo novo a da mi se svidza rado kako da ne

po meni bi,trebao bi zamjeniti farove i stopke,moj prijatelj ima istog pashu a stavio je farove one sa andjeoskim ocima i diodne stopke meni su ful imas super auto i lijepo izgleda i to kad bi uradio onda nema dalje :)

Angelice imam vec jarane,pogledaj malo bolje slike,a led stopke mi se ne svidjaju barem ove sto su za sad na trzistu,mozda ako nesta izadje po mom ukusu,i promijenim za sada nista
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

Frenkie-3B je napisao(la):
mazda-boy je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
Ne sad za sada ne mislim posto sam vidio na par PASHA raznih stopki i nijedna mi nisu bas zapala za oko,ako bi nesta izaslo novo a da mi se svidza rado kako da ne

po meni bi,trebao bi zamjeniti farove i stopke,moj prijatelj ima istog pashu a stavio je farove one sa andjeoskim ocima i diodne stopke meni su ful imas super auto i lijepo izgleda i to kad bi uradio onda nema dalje :)

Angelice imam vec jarane,pogledaj malo bolje slike,a led stopke mi se ne svidzaju barem ove sto su za sad na trzistu,mozda ako nesta izadze po mom ukusu,i promijenim

bum budne tako:icon_biggrin:
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

black_devil je napisao(la):
ja sam sebi nasao..ovi su mi nekako dobrii..
http://slike.hr/vidi/rv11llb0.jpg

druze na tvoju boju auta ove stopke ima extra dobro das stoje,ali na mome ne bas tako!
mozda ovako nesta dodje u obzir


bum vidli

:icon_exclaim:
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

evo u novoj godini i novi XENON HID KIT nabachen, mogu reci da je razlika vise nego ocekivana,zadovoljan sam pravo,i extra izgleda.evo i par slicica,a za vidljivost da ne komentarisem









 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

black_devil je napisao(la):
lijepo pravoo..a kakva je to zastava od ferraria u garazi:icon_smile:

hahaha:lol:pa ferrari je u srcu sto se tiche F1,posto VW jos tu nije upleo prste :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top