Forum :D

Forum :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Kod mene isti broj poruka deyo ako me to pitas :D a za PM neznam nije mi niko nista novo slao
 
Član
jbt ja pisem 100 puta a mene nejebe niko ni 2% :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
moze li se ikako vratit kako je prije bilo
ovo mi se nikako nesvida
nervira me strasno sto se samo refresa,pa moram da zatvaram stranicu od bhtuninga a ne kao prije
onda nesvida mi se ovo s porukama ... ma puno je bolje prije bilo:icon_mad:
 
Meni sve super fercera,ama bas nikakvog problema nemam.Otvara isto brzo ko i prije,maaaal me samo nervirao ovaj klinac gore sa A3m-om ali sad kad sam se navikao uopce mi ne smeta.

I svidja mi se stiliziranost,sta ce nam hiljade dzidza midza,jednostavnost je najfunkcionalnija.;)
 
Hahahahaha aj moze i tako samo da radi :D BTW sva cast na trudu i volji da uvodis nove stvari, sve pohvale od mene ;););););)
 
Član
0g1 je napisao(la):
jbt ja pisem 100 puta a mene nejebe niko ni 2% :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
moze li se ikako vratit kako je prije bilo
ovo mi se nikako nesvida
nervira me strasno sto se samo refresa,pa moram da zatvaram stranicu od bhtuninga a ne kao prije
onda nesvida mi se ovo s porukama ... ma puno je bolje prije bilo:icon_mad:

Mozes vratit na staro, idi USER CP, pa na EDIT OPTIONS i onda desno imas opciju "Board Style:", nju stavi na "MyBB default" i klik na "update options"

Evo slika

 
Super Moderator
meni radi normalno ja mislim al ono prije mi je bilo preglednije dosta... mozda je i do browsera probacu sa drugim :D
 
Član
Ajd da i ja pohvalim forum sad mi je ok svida mi se ovo s porukama bas je extra Deyo svak cast :icon_mad::D:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top