Forum :D

Forum :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Super je novi dizajn i sve to, ali ja licno imam problema sa slikama, nekad sporo otvara, neke nikako ne otvori, pa da vidim radi li se sta na tome ?!
;)
 
Član
blindery je napisao(la):
Super je novi dizajn i sve to, ali ja licno imam problema sa slikama, nekad sporo otvara, neke nikako ne otvori, pa da vidim radi li se sta na tome ?!
;)

sve je super, krasno bajno osim slika ovo novo sto ste napravili, daj vratite svegati ono staro sto su se otvarale slike ovako pola slika nemogu da otvorim nekad moze, nekad ne...
 
Član
:D
katanac.jpg
 
Član
ma vidis da se zezamo,nije og1 moderator ni admin da locka,hhh
samo voli prijetit
meni slike rade,relativno dobro,samo mi ponekad otvori istu sliku,iako kliknem na drugu:D
 
Član
edoze je napisao(la):
ma vidis da se zezamo,nije og1 moderator ni admin da locka,hhh
samo voli prijetit
meni slike rade,relativno dobro,samo mi ponekad otvori istu sliku,iako kliknem na drugu:D

Ma nek' nije :)
I meni se i to desava kliknem na drugu , otvori prethodnu, ali sam se prebaci nakon nekoliko sekudni ;)
 
Član
i meni se isto desava ,nekad hoce da otvori ali mu treba puno vremena a nekad nikako nece
 
Član
nazalost nova promjena, sa ovim dingom sto stalno gore stoji A3M i to.. nazalost nije povoljno za one sa malim monitorom u mom slucaju netbookom. sad jos manje od foruma vidim :icon_rolleyes::icon_cry::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top