Forum :D

Forum :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni je ovaj sranje bogami ....

ovo bas ono mi lici na bijedu i jad , ovaj novi dizajn , sve skoro u jednoj boji ....

bolji je onaj stari bio ... mogli ste uzeti onaj stari pa izmjeniti mozda neke boje samo ....

al ovo je SHIT ....



bogami ....
 
Član
Deyo sto izbrisa moj post sto sam objasnio ljudima kako povecati forum ukoliko im je mali monitor ili laptop i ukinuti ove reklame ako im stopa :icon_twisted::icon_twisted::)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Nisam ja ništa brisao, nemoj da ti čupam statistiku moderacije :lol:

ok,ali ne bi vala sad sve ispocetka pisao i stavljao slike nema teorije :lol::lol: ali uglavnom necu govoriti kako reklame ukinuti nego ko ima firefox nek samo pritisne F11 i prosirit ce mu se ekran i moci ce sve fino vidjeti :)
 
Član
njije mi nitko kriv sto surfam na 10,1" monitoru
3eyes.gif

preglednije mi je kako su nestali baneri.. za brzinu foruma nisam nista rekla, sa adsl-om ide odlicno.. ali me ipak ovaj button dole desno prati sa novom porukom i link baci na praznu stranicu
00000026annie.gif
 
Član
preko koverte dodjem u inbox, no preko linka tog na praznu stranu. a stvar je u tome sto ja niti nemam nove poruke
 
Član
RCat je napisao(la):
preko koverte dodjem u inbox, no preko linka tog na praznu stranu. a stvar je u tome sto ja niti nemam nove poruke

Isti problem i kod mene, dobio sam pop-up a nemam poruku.

I zasto se forum sam refreska nakon odredjenog perioda?




I jedna stara

"NE POPRAVLJAJ STO NIJE POKVARENO"
 
Legend
De bolan dodji na MSN poslo sam ti 64 PM.

Zapravo sad i ne moras, na poslu su mi baneri, zicaj edu da ti poslaje :D
 
BHT Ovisnik
koji je ovo vrag,na novim postovima vidim da su neki komentirali eke teme,kad otvorim tamo nema:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top