Ford XR3 (mali update)

Ford XR3 (mali update)

LSD

Član
RE: Ford XR3

kume ako si otishao da testiras nove amortizere pazi se minusa nocas...nemoj da se okurazis pa da bude pjevala "mejra seta" :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Ford XR3

pragovi na lakiranju, idu na mog eskorta...

dogovori se sa LSD da ti napravi od poliestera, ima tacne mjere i lijepo barata vlaknima

LSD je napisao(la):
kume ako si otishao da testiras nove amortizere pazi se minusa nocas...nemoj da se okurazis pa da bude pjevala "mejra seta" :lol::lol::lol:

nisam kume, ima brat sa mnom. a mejra je setala po autoputu neki dan, ne bi da mi se opet ono ponovi...

cekas li sutra sa kahvom?
 
Član
RE: Ford XR3

sad ce biti dijelova ko u prici,,mozes stosta sebi prebacit,bas me zanima kako ce ispast pragovi na tvom,a sto se tice ovih fela ako furas neku klasiku stavi ih na svoje auto,mada ima ljepsih puno,vjerujem da ces naletit,,sve u svemu dobar ford,posebno nakon onog klipa kojeg sam gledao maloprije,svaka cast,,i kod tebe gorivo kao i kod mene,nije ni u rezervi:lol::lol:
 
Član
RE: Ford XR3

neka, ove fele su mi lijepe pravo. to su sa starijeg mk3 rs-a turbo, a pasu i na mk4 xr-a. heh. samo smirglanje i farbanje naravno, a i ove sad na njemu su lijepe. jos pogotovo veceras kad smo ga zakucali jos najmanje 5 cm u zemlju. pravo mu cuci 70 profil gume, iako je 13-ka.

a gorivo, hmm, mora biti tako malo, nece da ide kad ima puno, mrsko mu;)



evo ovako je to pocelo danas, LSD u akciji skidanja plinskih amortizera sa cabria... imate mahanje





onda mala razlika u oprugama, ova desna je bila kod mene (i jest bio kao koza)



i na kraju slika u mraku, fkt za 4 amortizera treba debelih 4-5 sati, ali eto zavrsili smo
 
Član
RE: Ford XR3

ado_89 je napisao(la):
neka, ove fele su mi lijepe pravo. to su sa starijeg mk3 rs-a turbo, a pasu i na mk4 xr-a. heh. samo smirglanje i farbanje naravno, a i ove sad na njemu su lijepe. jos pogotovo veceras kad smo ga zakucali jos najmanje 5 cm u zemlju. pravo mu cuci 70 profil gume, iako je 13-ka.

a gorivo, hmm, mora biti tako malo, nece da ide kad ima puno, mrsko mu;)

znam i kod mene tako,i kad ima puno rasipa,rjesava se:lol:
 
Član
RE: Ford XR3

ma dobro got, to pomalo radi zagrijavanja. imam kazni plaho, na crnoj listi sam kod drotova:icon_sad:
 
Član
RE: Ford XR3

a vidim i fino se radilo danas ...neka neka...nezna enes zvat :D

jess to isho ono kad sam te vidio kod stanice:icon_confused::lol::lol:
 
Član
RE: Ford XR3

aha... i ja njemu dosho a on spava, 13:34 minuta... sinoc dernecio pa mu danas kljucevi i sarafciger ispadaju iz ruku i kaze nesh ga glava boli:icon_smile::icon_smile:
 

LSD

Član
RE: Ford XR3

ebo li vas enes.....oboicu:D:D:D:D

sta hoces ti rec s kljucevima i nemoj nas sramotiti...4-5 sati za zamjenu 4 mortizera...kolko dugo ti je trebalo da zatetujes cetkicu...toliko meni da skuinem i postavim novi amort. :lol::lol::lol:

a Mup-A. Stanica.....veliki minus....:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
RE: Ford XR3

tonight, empty road....


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/flGQM_j6lJ8&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/flGQM_j6lJ8&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Top