Ford XR3 (mali update)

Ford XR3 (mali update)

Član
RE: Ford XR3

ford je odlican samo ga odrzavaj i bit ce sve ok imam i ja xr3 samo ga cuvaj mores pogledati u americkoj garazi fotke od moga xr3i mario22
 
Član
RE: Ford XR3

uradjeni tapacirunzi, slike uskoro

zna li neko cime je najbolje uraditi nebo???
 
Član
RE: Ford XR3

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BNI9dulyDqM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BNI9dulyDqM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


0-100:icon_question:
 
Član
RE: Ford XR3

fino se salta sto jes jes,cini se kao fin ford,nisam ljubitelj ovih auta,al ovaj mi se svidja,,sve najbolje,,samo naprijed,puuno srece:)
 
Član
RE: Ford XR3

fina fordulja, moj prijatelj je ima 1.6 turbo RS. isao je kao lud. tako da ne sumnjam ni da xr3 "nesto puno slabije ide".

nek je sa srecom...
 

LSD

Član
RE: Ford XR3

w210 je napisao(la):
Nisam znao da 1.6 ima 77kw. Veoma inpreisvno. Koje je god.auto?

dakle zakljucak....vidim ja da ti nemas pojma o alternativnim religioznim izdanjima:icon_confused:
 
Član
RE: Ford XR3

:icon_confused::icon_confused:

sadake sam negdje mnogo dao

naime danas kod clana "LSD" stegnem lezaj zadnji, ko fol imao malo lufta, i vozio normalno 90-100 autoputem cca 40 km u oba pravca i tu u naselju krivina, ja idem 40-tak km/h i zablokira mi taj tocak sto sam stegao. Okrene me za 180°. Odjednom se stvori pug ispred mene sa skripom guma, otvara lik prozor i psuje sve redom. Pokusavam mu objasniti da mi je tocak zablokirao al on nista. I odatle nastavim svojom rutom kuci, kad nakon 3 km predjena opet na 50 km/h zablokira a u drugom pravcu ide autobus (Tuzla-Puracic:icon_biggrin:) i ravno idem na njega. Pokusavam da idem desno, da kakve zivice ili ograde omanem ali tesko. U zadnjem trenutku izbjegnem i svalim se u nekakav put, sva sreca nista tvrdo. I tako dodjem kuci. Kad imam sta vidjeti, totne masti ima i po krovu :)lol::lol:) a tocak cijelih 20 cm ide tamo - vamo. Tak da, momci cuvajte se:icon_confused:
 
Član
RE: Ford XR3

imam sta i vidjeti, lezaj zablokiro a glavcinu skinulo 7-10 mm. :icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Super Moderator
RE: Ford XR3

¸joj brate meni je malo smjesno kako si to opiso vjeruj pa ono s autobusom :lol::lol:
al i zalosno sto si mogo malo i nastradat a eto ti i posla jbg....
 
Legend
RE: Ford XR3

totnee masti po krovu:lol::lol:
cuvaj se druze,ja ne bi vise smio uci u to auto ocam
 

LSD

Član
RE: Ford XR3

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
nije smijesno al....:lol::lol::lol::lol::lol:
opis ti je za 10:cool:
jesam li ti rekao ja da poluga cini cuda...
a dao si sadake kao i ja...sta nas je ovo krenulo jbt
 
Top