Ford XR3 (mali update)

Ford XR3 (mali update)

Član
Nisam ni video ovaj projekt supeer je svaka cast podrzavam...Hocu samo da ti kazem da sam ja imao dva ovakva automobila i gotovo sve znam o njima, pa ako ti sta bude trebalo slobodno pitaj...:cool:
 
Član
hvala drug

nego pofarbalo se malo plastika u mat crno, inace idu sve u crno samo nestalo farbe :icon_smile:










 
Član
i otkrit cu vam tajnu, nisu nesto extra, 15" 6J, ali rubovi sanirani i pocele sa smirglanjem, pa dolazi farbanje i poliranje








i na kraju otisao je limaru :icon_sad::icon_sad::icon_sad:




LSD je napisao(la):
dalje???? :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

prekini "!"
 
Član
nastavak slijedi. auto pripremljeno i zahvaljujuci LSD auto je odvuceno lakireru gdje ce biti jos dva dana, tako da brzo se vraca kuci. nazalost mora odlezat jos 3, zbog susenja ali otom potom. vikend ide punom parom na vracanje i sklapanje autica...











 
Legend
super pomak druze , svaka cast , kazes felge nisu nesto ?? hmm meni po izgledu ovom ima da sjednu bas super na ford-a , uske su sto znaci da ces ih pod obrvu lako , tj ako volis nisko auto ;)
 
Član
i meni su dobre felge,bas super izgledaju,sjest ce one na fordinu samo tako;);)svaka cast na radovima,dobro si dogurao,sad pomalo oko finisiranja,polako s cejfom stoo kazu;);)
 
Član
meni bi bilo super... ipak vidjao am na rally autima istu kombinaciju bjeli auto bijele felge s puno krakova...


WEB_Rally%20Asfalto.eps.jpg


taj fazon...


jbg probaj photoshop
 
Top