Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
Mondeo je dobio 4 nove zimulje, Kelly (Debica HP) winter HP, dosta povoljno "ispala", a solidna guma, i ratkape od mk4 Mondea...

IMG_0576.jpg
[/url]image upload no limit[/IMG]
IMG_0576.jpg


Malo za promjenu sam izbacio LED pozicije

IMG_0586.jpg


Došle i LED smoked štopke








IMG_0596.jpg

 
Član
Bas je super vidjet koja je promjena ovaj auto. Ko se sjeca od starijih clanova zna o cemu pricam, zadnje dvije godine si napravio extra posao i mogu samo reci svaka cast, samo naprijed. Sad izduve i eto fomerc :D

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
Bas je super vidjet koja je promjena ovaj auto. Ko se sjeca od starijih clanova zna o cemu pricam, zadnje dvije godine si napravio extra posao i mogu samo reci svaka cast, samo naprijed. Sad izduve i eto fomerc :D

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
hvala Armine... do septembra se radi, onda sve staje, ja se gibam, vidjećemo šta će bit novo, vjerovatno opet isti, samo benzin
 
Član
Znam tog, znam ih sve hahahah
Bio je sivi, crni Recarosi, tomason tn6 20 s Conti gumama, kw gewinde, ali je 7000€

ST je prica za sebe... ma ne mora biti ST, skupi su, pogotovu FL model, a prije FL ne bih, nikako mi se ne svidja tabla unutra.

moze i 2.5 v6, on je dobar za plina, 170ks, preuzet iz mk2 Mondea motor.

9x20 i gewinde to mi je zelja na njemu, onda ide jos 40mm dole naprijed i 45 nazad u odnosu na sada, to onda izgleda kako bi ja zelio na 235-30-20 gumama, ali to je vec visegodisnji plan. Te dvije stavke su ko jos dva Mondea

1100€ je KW s kracim oprugama, da ide dole vise od 65mm, gume su 500€ i za felge treba barem jos toliko.

Mada su fabricke s mk4 modela izletile za 850€, s dobrim Conti gumama, kad se prati ima svega, KW gewinde 5000km presle 350€.
 
Član
Nisam dugo ništa piso, ali se radilo punom parom.....

nabavljeni ST branici, prednji/ zadnji i pragovi
lip prednjeg branika
zatvoreno mjesto za tablicu
custom nosač tablice
ofarbane plastike kod maglenki u crnu sjajnu
krugovi oko maglenki u boju auta, hella 2" sočiva sa 3000k xenonom
maska od drugog facelifta u crnu sjajnu
krov presvučen u crnu sjajnu foliju
retrovizori ofarbani u crnu sjajnu
zatamnjena stakla 35/65%
završen custom lip za gepek
felge ofarbane u sivu, mix 404
urađen custom izduv, protočan od turbine, sa dva inox lonca.


auto se dosta vozi, ovaj mjesec 10000+km, trenutno 334 000km, i dalje u punom sjaju :D To je od prilike to što se tiče ovog auta... nadam se uskoro novom nekom projektu :)



[url=https://postimg.org/image/9wyfow4o7/]











Evo par slika iz Beča...




[/URL]
 
Top