Ford Focus

Ford Focus

Član
evo daki nesto me inspirisao tvoj focus i ja od narandzastog reko da uradim ko u dakija ali sa malo promjena..druge sam felge stavio cisto da vidis kako mu stoje a inace mogu i te tvoje uraditi mozda boju kao ove..al ne bitno to sad znaci nesto na brzinu sat vremena rada..ganjo sam boju samo pola sata...dobra boja...:D:D
8639834158f7f0e3c62eoco.jpg
 
Legend
Kod mene tamno auto, to je jedino sto ga otvara ;)

valjda dodje jedan dan nared i taj ST :) abd :D
 
BHT Ovisnik
koja preverzna boja:cool: sviđa mi se foksa pravo,bas mjera,jedino sto bih ja blago zatamnio:cool:
jel ono na piku cijena u € ili je neka zajebancija samo:D
 
Legend
Pa navedeno je prvobitno da je po dogovoru. Onda mi se javio neki lik svercer i kaze sta ti mislis stavio si te felge i mislis uzet 20.000 KM za njega jesi smjesan, ja te focuse dovlacim iz njemacke i prodajem po 8.000 KM registrovane i to dizel.

A reko dobro super, i stavim ja onu cijenu eto kad ti dizele prodajes po 8.000 sacu ja prodavat svog za 6.500 pa da vidim sta ces prodat. Debili obaraju cijene, pa eto nije problem. Razlika izmedju njih i mene je sto ja nemoram prodat kola, ne zivim od toga, a on mora. Pa et sad da vidim.
 
Član
daki je napisao(la):
Pa navedeno je prvobitno da je po dogovoru. Onda mi se javio neki lik svercer i kaze sta ti mislis stavio si te felge i mislis uzet 20.000 KM za njega jesi smjesan, ja te focuse dovlacim iz njemacke i prodajem po 8.000 KM registrovane i to dizel.

A reko dobro super, i stavim ja onu cijenu eto kad ti dizele prodajes po 8.000 sacu ja prodavat svog za 6.500 pa da vidim sta ces prodat. Debili obaraju cijene, pa eto nije problem. Razlika izmedju njih i mene je sto ja nemoram prodat kola, ne zivim od toga, a on mora. Pa et sad da vidim.

da nije mozda nekakav maJid1984 iz gradacca. koji kreten od lika, koji god sam oglas stavio on se javi sa takvim pricama :)

ajmo da se glasa ba !!! focusa za preCednika
 
Legend
Hvala :) ;) ;) ;);) :D


Ma likuša neki pravi,, damije da prodje ovo glasanje stavicu opet 6500 i to hitno !!! Degen pravi.
 
Član
daki je napisao(la):
Hvala :) ;) ;) ;);) :D


Ma likuša neki pravi,, damije da prodje ovo glasanje stavicu opet 6500 i to hitno !!! Degen pravi.

Stavio ja svoju w123 na pik samo zbog takvih likova hehe a nebi je bogu prodao
 
Top