Ford Focus

Ford Focus

Legend
A20DTH je napisao(la):
A boja kao na mojoj Vectri pa mi se jos vise svidja:cool:

Vjeruj znaci ja sam narucio sebi ovu boju, nesto sam tad morao i extra da platim za nju, a ono u raji svi su govorili sto nisi sivu lakse se proda auto, ili crnu ili tako neke fazone. Nekazem da te boje nevaljaju, ali eto ja sam sebi ovu namjenski probro, i top mi je boja. Vidim sad sva nova auta VW i Skoda forsiraju ovu boju. Superb posebno.
 
Član
Ma boja je vrh.:cool: Ja nisam za Insigniu uspio da dobijem Magic Red Premium, a boja je prejaka. Sad ima i ova Magagony ali samo pod jakim suncem skontas da nije crna... ;)
 
Super Moderator
Gdje ima focus dizel za 8000 da kupim sebi 3 da imam :icon_confused:
Lijep foki ili bolje receno prelijep ;) dobro bi mi dosle te felge :D
 
Legend
zlajaaa je napisao(la):
Možda unutrašnjost farova u crno i blago zatamnit zadnje štopove :icon_twisted:

Far se nemoze otovrit a da se ne osteti, jer sam imo viska nekih farova pa sam testirao davao raznim ljudima koje to rade, probo i ja sam, ali neide. Znaci otvorit far nemoguca misija. Ni rerna ni para ni industrijski fen, nista, mislim moze ali se izuvija kasnije sav i popuca i svasta nesto. Znaci tamnit farove nula b odova, a onda sam stavio sa drugog focusa koji je imao farove crne boje i stavio na svoj i i meni je sranje zivo tako da sam odustao od toga. Imam negdje i sliku

Znaci kada je moj ukus u pitanju vezano za Focusa, maglenke zdravo, farovi crni zdravo..


20accic.jpg
 
Član
Tačno ne stoje ovi tamni farovi, da je sivi ili bijeli ili bilo koja druga boja bili bi dobi :lol: Ništa, onda je savršen :icon_biggrin:
 
Legend
Da vidis na FB imam galeriju Focus, gdje su sve felge koje sam izmjenjao dok nisam skonto da su mu samo ove ST dobre. EH tako sam sve ostalo probo, barem deset raznih verzija, nema kakvih maskih i gluposti nisam kupio a probam, pa nakraju pobaco sve.
 
Član
ako budes radio stopke tu sam za 10 minuta sa folijom odradim..i to ja bi probao sa svjetlijom crnom nista puno tamno..mada i ovako je preijep;)
 
Legend
Pa sto to, nidze veze... nisu nam iste boje kola, cak ni istog oblika, tako da se ovo ne odnosi na tvoje auto. JA sam rekaos amo za svoja kola i moju boju, moj ukus.
 
Top