florida_bmw

florida_bmw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
florida_bmw je napisao(la):
hvala svima na com..da je sam roden vamo i bio sam vise puta u bih i mogu da reknem da ima kola i tam dobrih,a da je lako vamo i nije ovaj i ja radim tri jobs i veoma je tesko sada kriza je,a nisam platio kola novcem pola sam plata a ono dalje sam na kredit od drzave uzeo jer imam dvoje djece i ja i kuca i svasta da placim jos u zivot,a imam i porodicu u bosni u zenici imam brat i sestra mama i tata moram i to da mislim jer i kod vas je vece kriza neg tzu meni,meni je jako zao sto je to tako ali sta moze da se uradi,ali ipak vam thanks for everything you sad to me,and I appreciate that thanks....I love Bosnia and Herzegovina
neznam ko misli da je fake this neka ne komentarise ovaj i neka ne gleda i nista...
-----------------------------------------------------------------
!!!!!SVAKOM ZELIM SRETAN BOZIC I NOVU GODINU!!!!
-----------------------------------------------------------------
Et mene kod bosnia za novu godinu i nema bolji ljudu za slaviti neg kod bosna people

Whats you'r next move BMW? :icon_smile:
http://www.davidhauser.com/MINDdrift/posts/post_bmw_audi_ad_war_04_27_09.jpg
 
Član
Svaka cast za auto ..
Prava je mraka vidio sam u gradu jedan i na Pagu kada sam bio 2 kom...
A zvuk je posebna prica .. :D
 
Član
Svaka čast na ukusu , mislim pored toliko američkih auta sa ogromnim kubikažama ti odabereš Bavarca i to ništa manje nego M5 , puno ti sreće želim , da se navozaš. Ako Bogda u Novoj godini da i ja sebi kupim ovakvog primjerka, he he , pozzzz :smajli11::smajli11::smajli11:
 
Član
stvarno mi nikad nije bilo jasno zašto ljudi imaju potrebu lagat da bi im se ljudi divili.....a na kraju budu provaljeni i ispadnu kreteni....
 
Član
Hehhe ljudi nikad nije sigurno, i mene ste pljuvali 2 put pa sam dokazao da nije fake. Nadam se da nije fake, auto je extra.
 

MTR

Član
DasAuto je napisao(la):
Hehhe ljudi nikad nije sigurno, i mene ste pljuvali 2 put pa sam dokazao da nije fake. Nadam se da nije fake, auto je extra.

Daleko si za pljuvanja , ne mozemo mi do tamo dobacit :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top