florida_bmw

florida_bmw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ako ista obozavam,obozavam E60 jos ///M :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

auto za pozeljeti
 
Super Moderator
A boze sacuvaj ja stroja
da se ovdje ima kome prodat dovuko bi je malo da vozam i da prodam :D

ne moze bolja da bude nikako perfektna je ;)
 
hvala svima na com..da je sam roden vamo i bio sam vise puta u bih i mogu da reknem da ima kola i tam dobrih,a da je lako vamo i nije ovaj i ja radim tri jobs i veoma je tesko sada kriza je,a nisam platio kola novcem pola sam plata a ono dalje sam na kredit od drzave uzeo jer imam dvoje djece i ja i kuca i svasta da placim jos u zivot,a imam i porodicu u bosni u zenici imam brat i sestra mama i tata moram i to da mislim jer i kod vas je vece kriza neg tzu meni,meni je jako zao sto je to tako ali sta moze da se uradi,ali ipak vam thanks for everything you sad to me,and I appreciate that thanks....I love Bosnia and Herzegovina
neznam ko misli da je fake this neka ne komentarise ovaj i neka ne gleda i nista...
-----------------------------------------------------------------
!!!!!SVAKOM ZELIM SRETAN BOZIC I NOVU GODINU!!!!
-----------------------------------------------------------------
Et mene kod bosnia za novu godinu i nema bolji ljudu za slaviti neg kod bosna people
 
Član
it's really funny to see how you write :D....but i appreciate you're trying..keep it up :cool:
take good care with beemer ;)
 
Moja bivsa djevojka je iz Tempe i slala mi je pravo dobrih slika auta , od Celica do onih stari autica sa 22" felgama i kaze da ima jako puno Audia gore al za BMW mi je izgleda presutila svaka cast na vozilici ;)
 
prijatelju svaka cast za bmw respect
a ovdje rekla kazala svi bi nesto da nije ovo da nije ono glupostima se bave bezveze tebi svaka cast sto si uspijeo gore kao sto vidim iz teksta da si sam odrastao to nije mala stvar a vec i ozenjen i dvoje dijece svaka cast jos pomazes porodica mislim takvih je momaka u svijtu pozzzzzz
bmw nemam rijeci vrh najbolji na forumu je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top