florida_bmw

florida_bmw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozzzz dino je iz Tempa-florida,ovaj post moderator mi is lock my profil
ja od poslao sam mu e-mail pa ce da mi kaza sto,zmate vec moj Bmw 2002 1976,tako da je sada rijec o drugim kolima M5 2006.Znajte jako los pisem bosanski pa jel li mogu da na english pisem razumijet ce te o cemu j rjec.pozdrav "dok ovo napiso trebalo mi 20 min" he he
------------------------------------------------------------------------------------Mileage: 65,929 km
Exterior Color: Black
Engine: 10 Cylinders 5.0L 40 Valve V10 SMG
Transmission: SMG 7 Speed
panoply is:Black Saphire with Black Perforated Leather,Multi-Function Seats,active Seats with adjustment,power glass moonroof, power Rear sunshade & rear door sunshades,Front VENTILATED & HEATED Seats,Park Distance Control,Adaptive XENON headlamps,NAVIGATION system,Head's UP Display,Satellite Radio,Harman/Kardon Logic 7 Surround Premium sound system, Aluminum Interior Trim,Rear Spoiler, four wheel BMW M ventilated cross drilled anti-lock disc compound brakes,Dynamic Stability Control with M variable Differential Lock,Electronic Damper control with confort,normal and sport programs,Rain sensing wipers,BMW Assist with Bluetooth,BMW M sport Seats,iDrive system with on board computer and controller...Thats it.. :)
kola su placena 53.567 usd...
 
Član
Ma razumijemo se :cool:;)

Svaka cast za auto, extra je ;)

10 Cylinders 5.0L 40 Valve V10 SMG :cool::cool::cool::cool::cool::cool:;);););)

Savrseno auto,sta drugo reci :icon_smile:
 
imam jos neku slika a nedaju mi da postavim kako samo ovo mogu nedajmi vise ako neko hoce dami pogogne da stavim jos
 
Član
Hahahha

Mene bi bilo strah sjest u ovaj svemirski brod :S :S

Mozel poletit ?? :D

Hahahha

Mene bi bilo strah sjest u ovaj svemirski brod :S :S

Mozel poletit ?? :D
 
Član
auuuu vozila,,predobar,al sto rece neko,tamo je drugi standard,,da je BiH u Americi i mi bi vozali ovako:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top