Fiat Stilo JTD

Fiat Stilo JTD

Član
Ti sibod onih srećnijih :)

E nije tacno, nego sam ja baksuz :D
JTD je svjetlosnu godinu ispred TDI. Ja sam naletio na 1 los od 100 dobrih.primjer punto moj prosli, razbijen karter i vozen tako dok nije zaribao i sam se ugasio. Skinuo karter, ocistio radilicu i sitku od ulja, stavio nove letece lezajeve cipovao ga nasuo ulje i gas, ko nov. TDI nijedan to ne bi prezivio. Pitaj na otpadu kad su zadnji put prodali jtd motor.
 
Član
Sve su to dobri motori druže. Činjenica je da svi vozimo krame od 10+ godina sa Bog zna koliko kilometara. Normalno da se jtd manje kvari po Bosni jer ih ima bar 20x manje nego tdi-a. Ne branim vw, nit sam fan apsolutno niti jedino marke. Znam da su jtd motori odlični, prvi comon rail motori čiji sustav ubrizgavanja je uzela čitava auto industrija (što se dizelaša tiče). Jedino što mogu reći o kvaliteti, izdržljivosti i pouzdanosti auta da su japanci stvarno broj 1. Svaka auto marka za njih je čisti amaterizam i profiterstvo što se toga tiče ;)
 
Član
A dobro izgleda ovako sa vana na slici :)
Sta bi sa motorom jesil rijesio problem il prodao auto ? :)

Nisam prodao, radim jos..promijenio sam bregastu i prestelovao ventile, sad motor radi ko sat, trenutno je opet turbo skinut, radi se, nije ni ovaj dobar..a prodacu ga svakako, zena ce vozit.a nizak, ode karter :D
 
Član
do 172 ks se moze dici sa mapom to je ona zadnja hard varijanta a da se nista ne mijenja mehanicki :D al je ipak to previse za svaki dan :) 150 optimalo :)
 
Član
Danas legao chip stage 1 + egr off. Stilo leti, ide za koji dan i stage 2, cca 160 KS. Ipak mi zena vozi ovo auto, sad ce joj bar biti lakse bez gasa vozit :D :car6:
Trebas se oprobat s onim konjem sarajlicem, on je naturpijao svog stila na oko 180+ks. Znam da je turbo od 2.4, intercooler i ne znam ti sta jos. Mislim da mu je mapu radio onaj iz srbije, dejan, il kako vec. Auto odnosi
 
Član
Trebas se oprobat s onim konjem sarajlicem, on je naturpijao svog stila na oko 180+ks. Znam da je turbo od 2.4, intercooler i ne znam ti sta jos. Mislim da mu je mapu radio onaj iz srbije, dejan, il kako vec. Auto odnosi
Prodao ja auto, necu se oprobat ni s kim :D sutra idem gore na tvoj kraj da trazim drugo auto, mozda do Tesnja. A sto se tice mape, i ja imam dobar izvor, nije iskljuceno da se uzme punto jtd pa da se oprobam onda sa tim sarajlicem i slicnima :D
 
Top