Fiat Stilo JTD

Fiat Stilo JTD

Član
Niko te ne moze zajebati k'o "tvoj". Ali opet to su relativno "male pare" da se rijesis jednog idiota za citav zivot. Sutra, da mu se ukazala prilika opalio bi te za 100.000KM, ovako si jos i dobro prosao :) Sa srecom da bude Fiat i da te dobro sluzi poslije popravki. Jedan od ljepsih auta mi je taj Stilo.
 
Član
Znam kako ti je druze, i mene su "moji" jebali (izvinite na izrazu) za 700njak KM, i prekrizio za citav zivot. I na kraju me je ispalo jeftinije jer kad se kasnije zenio taj isti rodjak nije me zvao na svadbu (izaslo bi me vise od tih 700njak)
Sto mozes uraditi skrpri napravi to auto i prodaj, jer ja da sam dobio tako auto i da ga odma moram praviti zgadio bi mi se za citav zivot.
Mada ja sam imao dobro iskustvo sa Fiatom (onim ruznim sa 4/5 vrata).

P.S. Meni rodjak posudio golfa i crkla turbina i na kraju ja hama sve platio. Bila je tema.
 
Član
jesi mjerio pritisak ulja? ako se treba rastavljati motor, ne isplati se jer je jeftin drugi, pa polako sarafaj. mozda i 16v da ubacis ako nije previse zezancije, ne znam tacno za fijata imal kakvih prepravki

Nisam stigao izmjeriti, al' znam "po uhu" da leteci lezajevi pjevaju svoje posljednje note :D nasao sam 1.9mJet, ako ovaj bude za otpisat uzecu njega..najvjerovatnije onda i turbo od 2.4, otvoreni izduv i ciljat na 200ks, jer ce mi zena ovo auto vozat, ja imam old school audi v6 quattro, ne bih ga dao za 6 fiJata.
 
Član
Niko te ne moze zajebati k'o "tvoj". Ali opet to su relativno "male pare" da se rijesis jednog idiota za citav zivot. Sutra, da mu se ukazala prilika opalio bi te za 100.000KM, ovako si jos i dobro prosao :) Sa srecom da bude Fiat i da te dobro sluzi poslije popravki. Jedan od ljepsih auta mi je taj Stilo.

Hvala, druze, ma jasta, za male pare se rijesih pola rodbine :D

FiJat ima da gori ;)
 
Član
Znam kako ti je druze, i mene su "moji" jebali (izvinite na izrazu) za 700njak KM, i prekrizio za citav zivot. I na kraju me je ispalo jeftinije jer kad se kasnije zenio taj isti rodjak nije me zvao na svadbu (izaslo bi me vise od tih 700njak)
Sto mozes uraditi skrpri napravi to auto i prodaj, jer ja da sam dobio tako auto i da ga odma moram praviti zgadio bi mi se za citav zivot.
Mada ja sam imao dobro iskustvo sa Fiatom (onim ruznim sa 4/5 vrata).

P.S. Meni rodjak posudio golfa i crkla turbina i na kraju ja hama sve platio. Bila je tema.

Ma zgadio se i meni, razmisljam o prodaji i stavio ga na pik, do sad tri musterije sam odbio dok ne vidim kako ce se odvijati ovo sa motorom. Ako ga vec budem pravio napravicu ga kvalitetno i onda samo ulje redovno mijenjat, a i ako ga kad prodam da bude s obrazom ;)
 
Član
9joh3n.jpg

2qbag5f.jpg

svp8nl.jpg
 
Član
Hahaha
Ma ne govorim za to, ima identican onda u Ze i na prodaju je bio
vani momak radi
manuelna klima, obicni cd player fabricki 2din, okolo isti
 
Član
A realno fino auto izgleda
pa ja kupio corsu, isla na pregled, dijagnostiku, vozio 300km i pred Zenicom izbaci gresku, proklizao navoj svjecice i neko samo ubacio
to zadovoljstvo sa redovnim servisom me kostalo milju
lik se svojski potrudio ds sakrije problem, treba mu orden dodijelit
 
Član
@hirurg
Ja sam imao Fiata 3 godine i nisam imao većih problema. Prodao sam ga badzi, evo voza ga vec 3ću godinu i nema nekih velikih problema iako ga i ne odražava bas najbolje
 
Top