Fiat Stilo 2.4 20V Abarth

Fiat Stilo 2.4 20V Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pogledaj po netu za firmama:

Cardamuro
Novitec
Carzone
Racedesign

ili -> ovdje

za moj ukus bi mu fino nesto dezentno stajalo, da se vidi da je sta radjeno da, ali ne pretjerano. kao ovaj gore na slici (nazalost prodan) clean-look, malkice nekog spoilera i ljepe felge.. netreba mu vishe :D
 
Član
Meni se sviđa ovaj body kit od Racedesign-a, baš mu nekako fino stoji, no sve je tvoj izbor druže... Za pocetak bi na auto komotno mogao staviti masku bez znaka....
 
Član
OZ Canova Black su po meni trenutno najljepse felge! I neces pogrijesiti ako ih uzmes, samo se odluci koju ces velicinu! A ako pare nisu problem imas toliko ponude da sjedes i da places! Sve zavisi od toga sta ti se najbolje svidja! Pozdrav i dobro dosao!
 
Član
Auuu prelijep autic. Puno ugodno predjenih kilometara, a da je moj ja bi ga spustio, stavio sto vece felge, nebih crne jer je auto vec svo crno, a i ne volim crne felge, xenone, naprijed neku masku sminka, bez znaka, fin auspuh i to je to :) puno srece.
 
Član
Cestitam na autu i puno predjenih kilometara.
Sto se tice felgi preporucuje se 7x18" sa ET 38 i na to idu gume 225/40R18. Na 19" vec bi moro raditi blatobrane ali ni to nije neki problem, jer ima Alen (ja mislim) u Mostaru, radi cuda sto se tice limarije. Ali mislim da je tebi veci problem naci 19" felge sa 4 rupe nego odraditi limariju.
Ali mislim da ti je i 18" sasvim dovoljno, jer ako ga dobro spustis bice extra.
 
Član
On je sam od sebe bomba buraz, nista spustanje nase ceste bi ga ubile, samo vece fele 18", xenoni i maska bez znaka a nazad dobar izduv i to je to...
nek je sretan...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
On je sam od sebe bomba buraz, nista spustanje nase ceste bi ga ubile, samo vece fele 18", xenoni i maska bez znaka a nazad dobar izduv i to je to...
nek je sretan...

Glas razuma, koji nazalost rijetko slusaju... :D

Ja ne bi isto pretjerivao sa felgama, a mislim da ti ni neki spojleri ne trebaju, jel Stilo je sam po sebi lijep. Samo druge felge i neki lijep auspuh, zbog ovog savijenog prema dole, neko ce pomisliti da je dizel ispod, a ne najjaci motor u ponudi...

Mislim da bi mu ovako nesto odlicno stajalo, samo za col vece felge i to je to...

2032_27.JPG
 
Član
eeeeeeee, owwaj je dobar, samo ga malo spustiti na oprugama ili u tvom slučaju, druže, kupi sportske opruge, 18" felge a nipošto dirati obrve,što bezze nabacivati kit i novi lak na njih kad može i owwako. neka malo prostora oko gume, ipak su naše ceste posebne... Drži se što više fabričkog izgleda, samo radi manje modifikacije, da mu daš malo unikata. Inače, ja bi sebi nokte pojeo da sam na tvom mjestu, a nadam se da ću biti, jer ko zna... možda i ja udarim krajem godine na istog( doduše sa malo manje ps-ova:)) Sretno
 
Brate auto je bomba atomica.Samo felge stavi,tonaža mala da te nebi milicija gnjavila.Ipak škorpion je škorpion.Žestok sam od sebe.Nek je sa srećom.
 
N

nenad

Xenoni, maska, felge i bice ko bombona, nemoj dzidzat po njemu te spojlere unakazices auto
 
Član
ove druge su najbolje...ovakve nadjes felgice i auto je top...ko sto rece nenad, ne dzidzaj spojlerima, jer na ovo ne idu spojleri...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top