Fiat Stilo 2.4 20V Abarth

Fiat Stilo 2.4 20V Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
hmm,ne znam da li mogu 19ke,mozda uz male promjene na blatobranima,na golfa 4 mogu bez promjena

gdje mogu uraditi te modifikacije blatobrana i da li to dugo traje jer meni je vrijeme osnovni probme, drugih nikakvih nemam, i koliko su para odokativno 19ke neke???

hvala svima na dobrodoslici, pricao sam sa drugom od plazme nema nista iz nekih njegovih, a meni nepoznatih razloga :) xsenone cu da narucim orginalne, samo ljudi sta god mi govorite da radim odmah pisite i gdje to mogu uraditi, a planiram skidanje brava otvaranje vrata na daljinski sta mislite o tome???
 
Član
www.volan.ba ili kontaktiraj amera gtc,felgi i guma kakvih hoces
dobre 19ke sa dobrim gumama 3000-4000km pa i vise :)
ne znam da li 19ke mogu na to auto,raspitaj to prvo.
 
Član
vidjela sam ovdje jednog Stila sa 19" felgama.. mozda cak i sliku nadjem. uglavnom ta velicina moze, sa obradjivanjem blatobrana
 
Član
Neko je spomenuo kakva ti je muzika u autu, a dobro auto ne ide bez dobre muzike unutra... Kad vec kazes da pare nisu problem, i ako te zanima jaca muzika u autu, onda te samo mogu uputiti na jednu adresu > > > www.caraudio.ba

Za njih sve pohvale, i kod njih ne mozes pogrijesiti...
 
Član
Dobar stilo pravo,vidio sam jednog na tv-u sa dvoja vratu ko u tebe momak ga extra sredio mislim ono da se svasta uradit..............samo laganini i s uksusom...................pozzzzz
 
Početnik
iskreno na muziku se nelozim nesto pretjerano, zelim samo eksterijer da mu sredim kako treba, ali jebe me nemam ama bash nikakvih ideja :S:S:S
 
Član
Kontaktiraj AEM u Banja Luci, siguran sam da oni imaju mnogo toga sto se tice eksterijera...

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=4014&page=1

edit : Mozes naruciti sve sto se nalazi na ovoj stranici... http://www.autostyle.nl/
 
Član
exterier.. ovako nesto?

Stilo1-04-2006.jpg


Stilo2-04-2006.jpg


stilobaby2.jpg
 
Član
pa nemas ideja zato sto je auto vec bombona. stavi neke vece felge, nemoj pretjerivat. sto djabe da ga kasapis da bi 19ke nabacio, sta fali 18kama, xsenone. ma ne treba nista puno da bi od extra auta napravio extra extra auto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top