Fiat Stilo 2.4 20V Abarth

Fiat Stilo 2.4 20V Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
evo i ja da se predstavim :)
Ime: Edin
Grad: Sarajevo
Godiste:1986 ,)

nisam mogao ranije jer sam chekao da mi stigne vozilica, a u medjuvremenu sam bio "pjesak" jer sam prethodno auto udesio pofino ,)

evo stigao je i moj afto :)

125 kW / 170 PS

Evo par slicica

c99b24iz8.jpg

c95924ga8.jpg

cbb924nt6.jpg


Prihvatam sve prijedloge sta i kako da mu radim i na svakom savjetu sam vrlo zahvalan, odmah napominjem da pare neigraju nikakvu ulogu ,)

Toliko od mene za sada ,)
 
Član
meni jedan od ljepsih autica, sto se tice vanjskog izgleda po mom misljenju samo neke bolje felgice. a unutra se da svasta izvesti, sve zavisno od licnog ukusa...

jos jednom extra autic, cuvaj ga i sretno ti...
 
Početnik
Razmisljamm da stavim OZ Canova 18 jeli ima neko ideju kako bi to izgledalo???

btw hvala kralju ,)

Edit: vec sam se narucio za kozna sjedista kod covjeka, toliko sto se tiche unutrasnjosti za sada jer jednostavno trenutno nnemam ideja za ovo auto :S
 
Početnik
Astra je napisao(la):
ima amer na svojoj gtc ,super su felge... zatamni sajbe ,i stavi xenon

okej hvala, ali da uzmem 17 ili 18???

stakla su vec zatamnjena, a evo gledam ovaj neki lik na ovom forujmu plazme neke ugradjuje kao bolje od xsenona, pa cu vidjeti to da uradim. hvala na dobrodoslici
 
Dobro dosao i od mene, i znam dobro kako idu ove zujalice, jeran ga je dobio nedavno, identican... fantasticno auto, nek je sa srecom...
 
Član
ako pare vec ne igraju nikakvu ulogu kupi orginalne xenon farove ako imaju za ovo auto a imaju ja mislim,
kod amera su 19ke,
a dobro je auto pravo...felge i mozda neki sportski auspuh i usis zraka,kn 57i kit ili jos nesto bolje
pozz i dobrodosao :)
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
ako pare vec ne igraju nikakvu ulogu kupi orginalne xenon farove ako imaju za ovo auto a imaju ja mislim,
kod amera su 19ke,
a dobro je auto pravo...felge i mozda neki sportski auspuh i usis zraka,kn 57i kit ili jos nesto bolje
pozz i dobrodosao :)

mislish da mogu 19ke u ovom slucaju??? a za auspuh bash nesto kontam neki dupli da stavim mislim da ima 2 izlaza. polako ebi ga nemam bash pretjerano vremena, ali biche sve malo po malo. hvala na dobrodoslici ,)
 
Član
Sve pohvale za stila (jedno od mojih omiljenih auta) i dd :).
Mojih nekoliko prijedloga je da nabavis svakako vece felgice i xenone, ali isto tako (neznam opet zavisi od osobe do osobe), muzika kakva je i tak to?
 
Član
pusti se plazme,samo ti stavi xenone.. Sto se tice felgi,uzmi si neke eksplozivne,pogledaj MOMO ,ili neke RC u chrom varijanti,Brock ,tak to,pogledaj sto sam ja stavio felge,one su prejake
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top