Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
Ajd vidjet cu na racunu sta su sve sad kod mene mijenjali pa cu popisat ...

adi187 je napisao(la):
Auto juce dovezao iz servisa....:cool:
Ofarbana komplet hauba,prag je bio ostecen pa su farbana oba vidi se na fotki, vozaceva vrata kad su mi razbili staklo ostalo dubokih ostecenja pa se i to moralo ponovo lakirati, & komplet auto ispoliran .....:cool:

Promijnjeno svo remenje,pumpa za vodu i sta ti ja znam sta su sve mijnali po servisu moram procitat ..:icon_smile:

Evo fotke gdje se vide ostećenja a dans slikam kako izgleda bez njih .....:cool:


Netko kad je zatvaro haubu naslonio se i ostetio zbog toga je farbana evo vidi se malo na fotki...

Cim stignem stavim nove fotke kako sada izgleda ....;)

A evo kao izgleda hauba i prag posle farbanja moram ponovo uslikat dok bude bolje vrijeme...
[attachment=19717] [attachment=19719]
 
Član
Heh vidjet cemo kako ce Kokieve ispast dok se zavrsi politanje mozda i ja ove uradim :cool:

Trizex i ekipa bruse svaki dan :icon_smile::cool:
 
Član
heheh pitaces ti : daj malo fals da provozam , a woofer ma doci ce opet alpina pa makar se na glavu nasadio
 
Član
Kupljen je stilo 1.9 JTD, a passat ode u zaborav. Malo će mi teško pasti prelaz sa 170 KS na 115 KS ali dajte mi savjet gdje da radim chip tuning, i ako neko ima da prodaje neke dobre felgice za njega. Stilo dolazi slijedece sedmice iz Njemacke pa cu tada i okaciti nove slikice.
 
Član
Gdje da odrzavam Fiata u Sarajevu dajte mi neku preporuku ali da nije autocentar fiat na Pofalicima jer njih nemogu gledati očima
 
gorans je napisao(la):
Gdje da odrzavam Fiata u Sarajevu dajte mi neku preporuku ali da nije autocentar fiat na Pofalicima jer njih nemogu gledati očima
Suad Hota u aleji bosne sebrene ,Nedjerici,neki kazu da je skup al je majstor i ja ti garantujem
 
gorans je napisao(la):
Gdje da odrzavam Fiata u Sarajevu dajte mi neku preporuku ali da nije autocentar fiat na Pofalicima jer njih nemogu gledati očima

imas Hotu, servis u Jukicevoj i servis na ulasku u tunel na Kosevskom...
 
Član
sorry za ovo što napravih od teme ali neznam kome da se obratim a bas sam se nalozio na ovog stila
 
Član
Ja ba trebali ste novu temu otvorit da ne spamate po mojoj off topica na sve strane :icon_evil:

A usput kad Ogi pomenu daje i meni lik passata 5 1.8T verzija za americko trziste 1 za 1 za mog stila pa ne znam dal'da mijenjam :icon_question:

I neka neko od administratora ocisti ovo malo :icon_smile:

:icon_exclaim:
 
Član
gorans je napisao(la):
sorry za ovo što napravih od teme ali neznam kome da se obratim a bas sam se nalozio na ovog stila

ma prijatelju otvoris novu temu i svi ce ti rado pomoc al bas svi
ovako kvaris njegovu temu tj garazu , neg ti fino postavis temu
u off topic il gdje god mislis da pripada pa napises sve sto ti volja
i mi ce mo se svi potruditi da ti pomognemo....
pozz
 
Top