Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
adi187 je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Jesi li razmisljao mozda o farbanju lajsni u boju auta (ovih sa strane) ili o eventualnom njihovom skidanju ako je to moguce izvest?

A ne znam sutra idem da haubu i pragove ofarbam osteceni su od kamencica mogo bi i lajsene...al' da mi je da cujem jos koji komentar,malo je zeznuto to kvalitetno uradid da lak posle ne puca,jer su izlozene i udarcima cesto kad otvoras vrata i sl.....

Nebi te to trebalo skupo izac ( na lajsne mislim) jos sa tim svim dodatnim. A nista, lijepo bi bilo, sto predhodnik kaze samo je stvar dobre pripreme ;)
 
Član
Fabia RS je napisao(la):
Jesi li razmisljao mozda o farbanju lajsni u boju auta (ovih sa strane) ili o eventualnom njihovom skidanju ako je to moguce izvest?

Skidat se ne mogu jer ostaju rupe, posebno nazad jer imaju rupice za parking senzore
I ja sam kontao farbat ali svi govore da se ljusti i sl. nakon 2-3 mjeseca?
 
Član
A pitat cu sutra lakirera mozel garantovat sta da se nece ljustit kad uradi ak' ne onda nek' ostanu ovakve....

Bolje krov ofarbat u crno ....:cool::lol:
 
Član
Ajd bas mi je drago sto si se nakanio da ga postavis...
sta da ti kazem neg isto kao i uvijek..
prelijep extra savrsenstvo ma nemozee boljee

pozz adii
 
Član
0g1 je napisao(la):
Ajd bas mi je drago sto si se nakanio da ga postavis...
sta da ti kazem neg isto kao i uvijek..
prelijep extra savrsenstvo ma nemozee boljee

pozz adii

heh hvala drug...;):cool:

Mozda iskoristim i tvoj koji prijedlog.....:cool::icon_smile:
 
Član
Fiat je za 10... meni je isto malo nedostajalo da kupim ovakvog sa 1.6 16v motorom, ali imao nekih problemćića sa elektronikom pa uzmem ipak Astru na kraju.
Unutrašnjost im je prelijepa a sa vana pravo agresivno izgleda... još kad na to dodaš da ima jedan od najboljih motora u klasi, pa zar može bolje:icon_question:
Sretno sa radovima i samo nemoj djidjat, budi kulturan;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Ajd bas mi je drago sto si se nakanio da ga postavis...
sta da ti kazem neg isto kao i uvijek..
prelijep extra savrsenstvo ma nemozee boljee

pozz adii

heh hvala drug...;):cool:

Mozda iskoristim i tvoj koji prijedlog.....:cool::icon_smile:

ufff onda bi tek bio vrhh
ako oces stavis sliku ovde pa vidi komentare
svi bi bili pozitivni sto se tice toga 99%
premocno bi izgledalo
 
Član
Evo neke moje ideja i Ogijevo kemijanje po PSu kako bi to izgledalo...
Dobro je ovo Ogi odradio u PS jos samo da ja pretvorim u stvarnost...:cool:

[attachment=19142]

Krov i folije bi se mogle odradit, spustanje nemoguce i onak mi struze cesto po ovim nasim cool cestama...
 
Član
Jok ovo sa haubom :icon_mad:

A za krov extrica , mada ja to nebi farbao nego zalijepio foliju sto radi momak sa foruma "TAXI" ;)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Jok ovo sa haubom :icon_mad:

A za krov extrica , mada ja to nebi farbao nego zalijepio foliju sto radi momak sa foruma "TAXI" ;)

A ne bi ni ja haubu previse sarteno mi izgleda a krov sam i mislio foliju ak' budem vec radio jer je mos skinut ak' ti dotuzi....;)

Usput koga interesuje oko 100 KM dodje krov sto se uradi, i extra izgleda kao i ofarbano, a 7 god. je garancija na foliu na dejstvo sunca... ;)
 
Administrator
haubu ne farbaj uopste nek ostane ovakva kakva jest, a krov ne bi bilo lose ofarbati :D a auto ti je odlicno :cool: ne znam jesi li imao priliku vidjeti u Tuzli onog bijelog stila sa crnim krovom i u potpusnosti zatamnjenim cak i prednja sajba:cool::cool::cool:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
haubu ne farbaj uopste nek ostane ovakva kakva jest, a krov ne bi bilo lose ofarbati :D a auto ti je odlicno :cool: ne znam jesi li imao priliku vidjeti u Tuzli onog bijelog stila sa crnim krovom i u potpusnosti zatamnjenim cak i prednja sajba:cool::cool::cool:

Hvala na pozitivnim komentarima....:cool:;)
Vidio sam onog u TZ onak u prolazu, super izgleda, al' nisam primijetio da je i prednji sajba zatamljena :icon_smile:

A nisam mislio farbat haubu u crno ni onak',danas odvezao auto u servis da prefarbaju haubu i pragove ima ostecenja od kamencica krov mozda i uradim u crno zanimljivo bi izgledalo....
 
Član
Auto juce dovezao iz servisa....:cool:
Ofarbana komplet hauba,prag je bio ostecen pa su farbana oba vidi se na fotki, vozaceva vrata kad su mi razbili staklo ostalo dubokih ostecenja pa se i to moralo ponovo lakirati, & komplet auto ispoliran .....:cool:

Promijnjeno svo remenje,pumpa za vodu i sta ti ja znam sta su sve mijnali po servisu moram procitat ..:icon_smile:

Evo fotke gdje se vide ostećenja a dans slikam kako izgleda bez njih .....:cool:
[attachment=19446]

Netko kad je zatvaro haubu naslonio se i ostetio zbog toga je farbana evo vidi se malo na fotki... [attachment=19447]

Cim stignem stavim nove fotke kako sada izgleda ....;)
 
Top