Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
Jesi li farbao i lajsne kad si vec pragove i haubu?
Btw. gdje si nasao ove brembo naljepnice :D
 
Član
A nisam lajse farbo ne moze onaj garantovat sigurno da se nece ljustit a one su izlozene ostecenjima kad se otvaraju vrata i parkiras pa tako nisam ni farbo ...

Al' racun za servis i limariju je ....:icon_evil:

A naljepnice kod firmopisca radio, gdje prave ovi reklame mogu ti u Taxi-u napravit, pogledaj u oglasima imas, radi momak sve vrste naljepnica ....
 
Član
Kad smo vec kod Stila evo i ja planiram da se rjesim Svabe pa da predjem na Fiata, interesuje me kakva su vam iskustva sa 1.9 JTD motorom (115KS), i inace kakav je za odrzavanje i naravno recite vrijedi li nekih 11000KM
 
Član
gorans je napisao(la):
Kad smo vec kod Stila evo i ja planiram da se rjesim Svabe pa da predjem na Fiata, interesuje me kakva su vam iskustva sa 1.9 JTD motorom (115KS), i inace kakav je za odrzavanje i naravno recite vrijedi li nekih 11000KM

Podvozije kugle krajnice itd ocjena 5
motor jtd ocjena 5
dizajn ocjena 5
auto je san snova.........
 
Član
Hvala odluka je donijeta ali sam se dvoumio izmedju njega i megana 1.6 2003

i ako znate ima li nekih djecijih bolesti na koje da obratim paznju prilikom kupovine
 
Član
gorans je napisao(la):
Hvala odluka je donijeta ali sam se dvoumio izmedju njega i megana 1.6 2003

i ako znate ima li nekih djecijih bolesti na koje da obratim paznju prilikom kupovine



A nista posebno , znam jedino da senzor air baga na suvozacevom sjedistu zeza kod mnogih al' to i nije tolko bitno da se sredit ....;):cool:
 
Član
gorans je napisao(la):
Kad smo vec kod Stila evo i ja planiram da se rjesim Svabe pa da predjem na Fiata, interesuje me kakva su vam iskustva sa 1.9 JTD motorom (115KS), i inace kakav je za odrzavanje i naravno recite vrijedi li nekih 11000KM

ako znas kakvi su motori od VW 1.9 tdi e ovaj JTD je bolji duplo
 
Član
Jos samo da mi pomognete oko odluke da li onaj crni sa JTD motorom ili ovaj na slikama 1.6 16V (oba su 2002 god. benzinac je prevalio 87000km a dizel 139000km i imaju servisne knjige oba. I čak je na dizelu zamijenjen zupčasti remen). Benzinac bi me izašao oko 10000KM
 
Član
A dizela bolje ga mozes posle prodat jos ako je veliki servis radjen :cool:;),a solidno i ide ...
Ja prosle sedmice radio pa kosta servis ubere se heh jest da nisu dijelovi nes skupi al'dosta ih se zamijeni po servisu ...:icon_smile:
 
Top