Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

skora je napisao(la):
Naletio sam na zanimljive felne na Pik-u, pa me interesuju misljenja i ako neko moze odraditi u PS kako bi stajale na Stilu:icon_question:
http://static.pik.ba/galerija/2010-07/sl...velika.jpg

trebaju se malo srediti, ali duga je zima!:D

404 not found... nema slike :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

I kod mene sinoc nije moglo ja kontam ne valja internet poslo liku poruku reko dodji popravit haha
Daj novi link il ubaci sliku...
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

*ebiga, bio kuci za vikend, pa nisam bio na netu! Evo nova slika, [attachment=36156], pa ako neko moze da mi malo ubaci ovo u PS, bio bi zahvalan!:icon_smile:

Bio i na dijagnostici, nasao mi gresku klapne gasa (zaprljana il' sta vec), pa ce se ocistiti!:icon_mad:
 

Prilozi

  • slika-55463-2010-07-1278510179-velika.jpg
    slika-55463-2010-07-1278510179-velika.jpg
    87,5 KB · Pregleda: 38
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

ma jok ganjaj sta drugo nije ovo po meni za stila mada sami h vidjo na slicnim nekim felgama
meni su bolje fabricke njegove 17 '' a ima i njih po oglasima :)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

adi187 je napisao(la):
ma jok ganjaj sta drugo nije ovo po meni za stila mada sami h vidjo na slicnim nekim felgama
meni su bolje fabricke njegove 17 '' a ima i njih po oglasima :)

Ma vidjeo sam karavana na ovakvim 16-ama, ne stoje mu lose! A ove povoljno! :D
Ipak sam dosta ogranicen budzetom, a fabricke mi malo previse para! :icon_sad:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

Bilo je fabrickih po 300-350 pitaj clana eky_123 ima on 17'' one fabricke ne znam jel prodo mozda se mozete kako napravit

A ima i ljuboje :) ...
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

adi187 je napisao(la):
Bilo je fabrickih po 300-350 pitaj clana eky_123 ima on 17'' one fabricke ne znam jel prodo mozda se mozete kako napravit

A ima i ljuboje :) ...

Proljetos su bile jedne extra povoljne, ali tad sam pukao na servis! jbg, naleticu valjda na neke lijepe, ne moraju biti abarth!:icon_smile:
A meni se ostavljaju ove za zime, inace nebi bio nikakav problem! Ovako prvo felne, pa onda gume, duga je zima!:D

edinko je napisao(la):
eky_123 ih je prodao prije 5-6 dana

Steta sto sam propustio, to je bilo povoljno!:icon_sad:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Mali update:icon_smile:

Skinuti znakici nazad, pa evo koja slicica!:D







Samo jos nisam odlucio za felne, da li uzeti ove http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=36156 ili cekati nesto bolje:icon_question:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

pretrazi drug malo pik, ima 17-ki 4x100 boljih 20x od ovih.. ja nebi nikako ove jer nisu za stila.. ako naletim ja na kakve postavit cu ti oglas..
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Lijep Stilic samo jos kakve fine felge nabaci i to je to ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

elmir je napisao(la):
pretrazi drug malo pik, ima 17-ki 4x100 boljih 20x od ovih.. ja nebi nikako ove jer nisu za stila.. ako naletim ja na kakve postavit cu ti oglas..

Nalazio sam i ja po Piku extra felni, samo mi kasica prasica puno zcecka (nije puna):lol:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Nemogu nigdje naci 16-ke celicare, zvao sam sve otpade oko Doboja i svi mi nude 15, a ja imam 16 zimske gume nove! Ako ih nadjem, ove idu u zamjenu za 17-ke!
 
Top