Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

prelijep je. moj san, uz alfu 147. nadam se da cu i ja postati vlasnik slicnog.
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

2002 god. Izace me 9200KM na putu, kupljen u Doboju (Auto salon 'Bolid')!
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

Kad ce taj petak:icon_mad:... pa da palim kuci po bibiii!!!!:123:

Hvala svima na cestitkama!!!;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

Napokon jos malo slika!:icon_smile:
Juce se preuzela Đilda (tako zovem svoj biibii), i napravilo se par slika! Nazalost nije stigao na pranje i odledjivanje, ali i to ce uskoro! Pokazao se extra, danas je Đilda doplovila u Novi Sad!
[attachment=29389]
[attachment=29390]
[attachment=29391]

Bice jos slika kad se popravi vrijeme i opere!;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

Neka je sa srecom ,dobro doslo u klub ljudi sa stilom ....:lol:;)

I provjeri odma kad su servisi radjeni , zupcasti i to, jer su mene zeznuli rekli da je radjen cak mi i papir neki dali ja otiso u servis kad nije radjeno :icon_rolleyes: al ajd nije skupo uglavnom odrzavanje bit ces zadovoljan sigurno :cool::cool::cool:;):icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

adi187 je napisao(la):
Neka je sa srecom ,dobro doslo u klub ljudi sa stilom ....:lol:;)

I provjeri odma kad su servisi radjeni , zupcasti i to, jer su mene zeznuli rekli da je radjen cak mi i papir neki dali ja otiso u servis kad nije radjeno :icon_rolleyes: al ajd nije skupo uglavnom odrzavanje bit ces zadovoljan sigurno :cool::cool::cool:;):icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Drug, hvala na savjetu! Osjetio sam da se cuje neki spaner, pa ce se sve pregledati cim odem kuci!;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V

Dragi prijatelji, Đilda (Stilo) je danas progledao! :icon_biggrin: Legao je xenon 6k i veceras ce biti foto-update! Cim se malo prikucka love od džeparca, bice i zatamnjivanje stakala 25%!:D
 
Top