Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat puntO HGT

jesam li veceras ovog punta vidio u konjicu?
zakleo bih se da jesam,i to da je bio udaren nazad,koliko sam vidio,na raskrscu.. ??
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

wade je napisao(la):
jesam li veceras ovog punta vidio u konjicu?
zakleo bih se da jesam,i to da je bio udaren nazad,koliko sam vidio,na raskrscu.. ??

nisi druze punto spava z garazi heheh nedaj boze da je jos udaren heheh fala bogu ko lampa hehe
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

wade je napisao(la):
jesam li veceras ovog punta vidio u konjicu?
zakleo bih se da jesam,i to da je bio udaren nazad,koliko sam vidio,na raskrscu.. ??

jeste udaren je bio u subotu navecer,na raskrnici u konjicu...udario me lik nazad,ja normala stajao na semaforu vracao se s puta,crveno i ja stao,sreca moja pa nisam drzao kocnicu nego ono zaustavio se i i pustio sve.I niotkud BUUUUM sreca par ogrebotina na karambolci,a LIK NAPUHAO 1,35 PROMILA....kaze drot haj ti sine na ispumpavanje...koliko je pjan bio...:icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

Dobro je ako nije te puno udarijo da brzo to napravis pa da opet bude kao nov jbg pjano pa stas mu:cool:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
wade je napisao(la):
jesam li veceras ovog punta vidio u konjicu?
zakleo bih se da jesam,i to da je bio udaren nazad,koliko sam vidio,na raskrscu.. ??

jeste udaren je bio u subotu navecer,na raskrnici u konjicu...udario me lik nazad,ja normala stajao na semaforu vracao se s puta,crveno i ja stao,sreca moja pa nisam drzao kocnicu nego ono zaustavio se i i pustio sve.I niotkud BUUUUM sreca par ogrebotina na karambolci,a LIK NAPUHAO 1,35 PROMILA....kaze drot haj ti sine na ispumpavanje...koliko je pjan bio...:icon_evil::icon_evil::icon_evil:

sve znam drug,sta ces,al haj bar nije puno..ja bas prolazim onda i govorim prijatelju sto mi je ovaj punto odnekle poznat ;)
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

need help??

Ako neko zna gdje mogu zbaviti nabu za fiata punta bio bih jako zahvalan :)
 
Legend
RE: Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
need help??

Ako neko zna gdje mogu zbaviti nabu za fiata punta bio bih jako zahvalan :)

auto shop na stupu, preko puta auto pijace, oni imaju tih naba dosta..
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

.nOKe je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
need help??

Ako neko zna gdje mogu zbaviti nabu za fiata punta bio bih jako zahvalan :)

auto shop na stupu, preko puta auto pijace, oni imaju tih naba dosta..

noke bio neodgovara mi... zna RED LINE I TEPSO koja je to patnja za nabu...nisu mi oni krupni neko sitni zubi skorz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top