Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat puntO HGT

.nOKe je napisao(la):
fin auto
samo steta sto je 1.2 16v ahaha :))
;););)

ostat cu suzdrzan na ovo moj noke... bio sam u lijepom gorazdu u subotu... :) sjetio sam te se...:cool::icon_question:

ArminM je napisao(la):
sreca pa ima Igy,inace mi slika vidjeli ne bi:cool::cool::cool:

a ko ne zna Igija,bolje mu je nek mu se i nepriblizava.... taj samo slika... :))))

29497310.jpg


evo jos jedna slika od Igija....alovoje mimoone njegove najave sto ide... :);) ovo je bilou pokretu totalnospontanosa jedno8 sprata zgrade :lol::lol::D:D
 
Početnik
RE: Fiat puntO HGT

Uuuuu punta jbt,cudi me kako nisam radije navracao u ovu temu.Punto je predpbar a IGY zna posao :cool:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

IGY je napisao(la):
cek zar nema turbo na 1.2 16v :icon_question:

ima postoji negdje u nama Velikoj Britaniji lik jestavio....to je zlo..:icon_biggrin:



.nOKe je napisao(la):
ma znas na sta mislim :D

_FreaK je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
fin auto
samo steta sto je 1.2 16v ahaha :))
;););)

ostat cu suzdrzan na ovo moj noke... bio sam u lijepom gorazdu u subotu... :) sjetio sam te se...:cool::icon_question:

zasto se suzdrzavas, nemoj raju furat bezze :lol:



:lol::lol:;) dobar ti:123:
 

IGY

Član
RE: Fiat puntO HGT

304218_10150319788079303_845619302_7800888_987842015_n.jpg




ostale za sad mozete pogledati na mom fb profilu, a vlasnik ce na forum postaviti ja sam tanak sa vremenom

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150319787394303.358780.845619302&type=1
 
Član
Nema sta Igy znao posao maximalno,ima ove profi finte :D Ne mogu da vjerujem da je uspio ovako izduziti prednji dio punta, strah me da mislim sta bi mojoj Alfi nacinio :D I za auto i za Igy-a veliki + od mene :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top