Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako to vec i biva kod vecine auta tako i moja beba My LoVe Fiat puntO HGT Motor 1.8 16v 96kw,2001 g. kupljen je ali iskren da budem u losem stanju.Kod je mene vec 2 mjeseca,a kao prvo krenuo sam od mehanike sto je i red.Odradjen je komplet motor(difoni,karike,leteci lezajevi,dihtunzi,vodjice ventila i jos mnogo tih sitnih dijelova...) nabacila se gljiva pod haubom i sad smo krenuli preko zime koliko nam mogucnosti daju(finansijke) da ga napucavamo.
Evo sad cu dati sliku kad je bio kupljen,naravno opran da makad na nesto da lici hehehe a kasnije imamo jos detalja koje smo radili i koje cemo objaviti pa da krenemo redom.. :)
:cool::cool:

fiat_p10.jpg
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

moram ti biti iskren pa rec da sam i ja to isto patio i skupljo lovu samo da njega uzmem,znas kako je kad nesto zelis ono to je to...i ostalo drugo mi nista nije vazno da neznam kakva je vozilica u pitanju :)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Svaka cast! Ja sam odustao iz brojnih razloga, da ne nabrajam i nisam se pokajao! Svako ima svoje nesto.;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

i moj san takodje bice bice akb...svaka cast daj nam jos detalja i slikica sto prije sretno
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Fin puntic, nek je sa srecom!;)
Da je meni taj 1.8!:icon_sad:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

ah klasika...za pocetak... a kakav ce na kraju biti tacnije do mjeseca augusta to cemo zajedno da vidimo,naravno i uz vasu pomoc i savjete...;);)

Evoo kao sto sam i obecao samo dok sa par slikica prebacio znaci Generalka motora je bila..bilo je tesko i ovim putem se takojder i Tepsiji zahvaljem pa par savjeta koje mi je dao...evo par slikica proseca heheh :smajli30::smajli30::icon_smile:


slika010.jpg

slika011.jpg

slika012.jpg

slika013.jpg
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

prava gradska jurilica..moze se to zestoko potjerati...respect;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

predobar fiat,svaka cast,samo polako,sredit ces ti to ne sumnjam ja;);););)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Super putnać samo polako i biće cool nek ti je sa srećom i čuvaj ga ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top