Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako je sve pocelo, kada je kupljen puntac tada jos nije bio u mom vlasnistvu ... (Otac ka vozo)
[attachment=35453]

Prve promjene na autu
[attachment=35454]
[attachment=35455]

Postavljen HGT oaket, Pragovi i krovni spojler, ugradjena eko koza na sjedista, stavljen JVC DVD Player i Elit Display

[attachment=35456]
[attachment=35457]
[attachment=35458]

Zamijenjene felgice, postavljene Brock B1 i sportski auspuh, crna tamna folija

[attachment=35459]
[attachment=35460]
[attachment=35461]
[attachment=35462]

[attachment=35463][attachment=35464][attachment=35465][attachment=35466][attachment=35467]
 
Član
Prelep punto, bas si ga sredio;) Gledaj samo da nadjes drugo resenje za ovaj display, mislim za ove kablove malo bodu oci kad je sve drugo ovako uredno;)[/b]
 
Član
dellas je napisao(la):
Prelep punto, bas si ga sredio;) Gledaj samo da nadjes drugo resenje za ovaj display, mislim za ove kablove malo bodu oci kad je sve drugo ovako uredno;)[/b]

Stigo mi je dvd vec, 1 din sa bluetoothom i navigacijom al to cu tek postaviti kad se vratim kuci..Ovaj ce na prodaju. . . ostanu jos tapacirunzi i mozda kasnije gewinde da nabavim al otom potom polako :)
 
Član
perverzan punto...
nema greske sve decentno i kulturno uradjeno...
eko koza pun pogodak za male pare potpuno promjenis enterijer auta...(koliko te kostalo ako nije tajna?)
felge mrak stoje ..
sad ganjaj abarth body kit i bice topppp;)
 
Član
Ovaj kit ostaje na autu samo novitec nastavak na karambolku prednju ce doci cim nadjem gdje da porucim...a eko koza 240 km gratex...
 
Član
Ev koja nova slika, uskoro sam doma, bit ce promijena :)

[attachment=35906][attachment=35907][attachment=35908]

smajke je napisao(la):
Ev koja nova slika, uskoro sam doma, bit ce promijena :)

Trizeks kad ces mi foliju zadnju sredit vidi na sta lici :)
 
Član
sve za 10 samo ovu foliju lijepo neka ti neko uradi ovako ti rusi cjelokupan dojam. Kao da je jeftinicarski a nije. Felgice ubijaju.
 
Član
Odradit ce se i zadnja sajba, ponovo to je vec dogovoreno samo jos realizacija se ceka :)
Imam jos par stvari koje su u planu.... al to ce ostati tajna za sad...
 
Član
Jbt. auto je pervrerzija na ovim felugama,nista vise ne diurati samo jos poskidati neke sitnice da bude clean i bice ludnica !!! :D :D :D
 
Član
Premocan punto svaka cast

Vidjo sam ga u TZ na onim starim felgama, sad sa ovim je jos mocni

A folije vidi sa trizexom nek ti ponovo zalijepi, odlicno to on radi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top