Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo neke novije slike i od mene pojedine prerade su odradjene na autu pa sam to malo poslikao.....[attachment=9137][attachment=9138][attachment=9139][attachment=9140][attachment=9141][attachment=9142][attachment=9143][attachment=9144]
 
Član
Fiat krsh! :D dobar mashala, folije taman sjele :pPP samo sto se bojim da sad vise ne znas sta bi s njim :D
 
Legend
Gdje ga bas na poligonu slika,podsjeti me na polaganje,dobar punto,a imas li kakvu muziku ili...
 
Član
Naravno da ima Sony Cd player prednji 17 cm u vratima i zadnji elipsasti na tabli (sony)
U gepeku Wofer 12 ka 600 W (no name ) i pojačalo 600W (no name) al sasvim pristojno se cuje..
Do skora bio DVD JVC al preminuo iz nepoznatih razloga i Elit displej 7 incha.
 
Legend
smajke je napisao(la):
Naravno da ima Sony Cd player prednji 17 cm u vratima i zadnji elipsasti na tabli (sony)
U gepeku Wofer 12 ka 600 W (no name ) i pojačalo 600W (no name) al sasvim pristojno se cuje..
Do skora bio DVD JVC al preminuo iz nepoznatih razloga i Elit displej 7 incha.

pa ja vidjam te po gradu,lijepo muzikica udara
 
Član
Pa nije lose ovu muziku je nekad imo Tipo16V u svom strom crvenom tipu al nije kutija odradjena bila kao treba, samo sam to prepravio i sad fino udara, meni zasad dovoljno ali radi boljeg izgleda u buducnosti ce ici sony 1300 W i pojacalo 600-700 W sony takodje..
 
Početnik
ima faik prodaje povoljno kozna sjedista iz nekog seata leona sportskog profilisana ovo ono imash ih na marketu pod auto djelovi ...

i da
fiat krsh
 
Legend
smajke je napisao(la):
Pa nije lose ovu muziku je nekad imo Tipo16V  u svom strom crvenom tipu al nije kutija odradjena bila kao treba, samo sam to prepravio i sad fino udara, meni zasad dovoljno ali radi boljeg izgleda u buducnosti ce ici sony 1300 W i pojacalo 600-700 W sony takodje..

ma hajde samo lagano
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
ima faik prodaje povoljno kozna sjedista iz nekog seata leona sportskog profilisana ovo ono imash ih na marketu pod auto djelovi ...

i da
fiat krsh



Maloprije sam ja zvao za ta sjedishta , predobra su , koza ovo ono :D

7 glava :D

I da nisu iz Leona nego iz Toleda :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top