Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auu brock lezi na svakom fiatu nenormalno dobro...
a na kojem autu ne leze:D

jedan od naj puntaca na forumu, samo ga nastavi picaniti:cool:
 
Član
Danas bi trebale biti zavrsene folije 70 %, ove su vec dosta dugo na autu i 30 % su i nadam se ponovo zaljepljen Hgt spojler na krovu kojeg mi je draga OMV pumpa otkinula :).....
 
Član
skupljaj sad za gewinde i u mrtvu zemlju...i saizvana ne diraj nista, jednostavan je a upadan u oci...extra ;)
 
Član
smajke je napisao(la):
215/45/16 je nazad, i zakacaju sekundicu, al samo treba unutarnji dio blatobrana saviti i to je to ....

imao sam isti problem moras saviti stranicu blatobrana ali isto tako izbrusiti cosak zadnje karambolke jer je on taj koji najvise dofaca ostatak extra ;)
 
Član
eky_123 je napisao(la):
smajke je napisao(la):
215/45/16 je nazad, i zakacaju sekundicu, al samo treba unutarnji dio blatobrana saviti i to je to ....

imao sam isti problem moras saviti stranicu blatobrana ali isto tako izbrusiti cosak zadnje karambolke jer je on taj koji najvise dofaca ostatak extra ;)

Iskreno nisam nista vidio, samo gledam slike, al ono sto su mi rekli, znaci bas to cosak karambolke i unutarnji dio samo zakaca i da se moze sredit....
Ma polako laganica sve ce doci na svoje mjesto :)
 
Član
smajke je napisao(la):
eky_123 je napisao(la):
smajke je napisao(la):
215/45/16 je nazad, i zakacaju sekundicu, al samo treba unutarnji dio blatobrana saviti i to je to ....

imao sam isti problem moras saviti stranicu blatobrana ali isto tako izbrusiti cosak zadnje karambolke jer je on taj koji najvise dofaca ostatak extra ;)

Iskreno nisam nista vidio, samo gledam slike, al ono sto su mi rekli, znaci bas to cosak karambolke i unutarnji dio samo zakaca i da se moze sredit....
Ma polako laganica sve ce doci na svoje mjesto :)

NARAVNO SAMO LAGANO I BEZ ZURBE ;) SA SRECOM U NASTAVKU
 
Član
Evo da se nakacim i ja neznam kako ga nisam vidjeo do sada.
Super odrazeni radovi nema chuninga, pogotovo ove Brokice, sretno i nadam se da ces tako nastaviti. Kad dodjes u Sarajevo bujrum javi se :) ima nas jos punto fanatika.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top