Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
joj kakav zuti gt ima u travniku, oci mi stanu :D

ima neke opasne 16ke oz racing, predobro mu cuce.. mozda da i ti tako nesto ganjas ;)

jap style ili nesto na taj fazon obavezno, ukoso extra ce se uklopit, naravno kad sredis te neke sitnice, primjetio sam da fali jedna plastika na retrovizoru..
 
Član
drug moj oko izgleda necemo pricati jer ja imam svoj fazon, ne kopiram niti cu. felge idu maksimum 15 jer je fiat los na zadnjem trapu.

jap style ne ide na ovo auto, niti ce, ide neka obicna rora sa protocnim loncem, plus 55 fi cijev iz motora. A plastika je za sada na stranu ostavljena, necu da me to preokupira imam precih stvari.
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
drug moj oko izgleda necemo pricati jer ja imam svoj fazon, ne kopiram niti cu. felge idu maksimum 15 jer je fiat los na zadnjem trapu.

jap style ne ide na ovo auto, niti ce, ide neka obicna rora sa protocnim loncem, plus 55 fi cijev iz motora. A plastika je za sada na stranu ostavljena, necu da me to preokupira imam precih stvari.

Ma bjezi ba tamo :icon_biggrin:
 
Član
da se vratimo temi.... Sudeci po fordu ne sumnjam da ce i ovo biti dobro uradjen autic :cool:
Neka je sa srecom ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
da se vratimo temi.... Sudeci po fordu ne sumnjam da ce i ovo biti dobro uradjen autic :cool:
Neka je sa srecom ;)

hvala drug. ma bice abd, samo je ovo puno skuplja igracka, bice tesko, ali polako, bez srkleta;)



trizex je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
drug moj oko izgleda necemo pricati jer ja imam svoj fazon, ne kopiram niti cu. felge idu maksimum 15 jer je fiat los na zadnjem trapu.

jap style ne ide na ovo auto, niti ce, ide neka obicna rora sa protocnim loncem, plus 55 fi cijev iz motora. A plastika je za sada na stranu ostavljena, necu da me to preokupira imam precih stvari.

Ma bjezi ba tamo :icon_biggrin:

Triza, ima li sta specificno za ovo moje cudo, gore u Zivinicama sam cuo da ima neki puno gt na otpadu, pa da neznas sta.
 
Član
Nisam te bas skontao, interesuje te ima li nesto specificno u vezi tvog auta u odnosu na druge puntace, ili ti treba nekih dijelova? : )
 
Član
trizex je napisao(la):
Nisam te bas skontao, interesuje te ima li nesto specificno u vezi tvog auta u odnosu na druge puntace, ili ti treba nekih dijelova? : )

ma trazim pragove, abarth ili obicne, gewinde, strut bar prednji za GT-a ( mislim da ne moze od obicnog ), i tako, ako sta naletis javi mi se da se dogovorimo.
 
Član
pragovi slaba nafaka, nenad ih isto trazi deceniju citavu, strut bar mozda, pitat cu druga gdje je on nabavio on je imao origigi neku, ompovu cini mi se,

gewinde imaju, zainteresovan? :D
 
Član
trizex je napisao(la):
pragovi slaba nafaka, nenad ih isto trazi deceniju citavu, strut bar mozda, pitat cu druga gdje je on nabavio on je imao origigi neku, ompovu cini mi se,

gewinde imaju, zainteresovan? :D

posalji mi cijenu na PM, i vidim mi za tu sipku ako ima, obicna mi ne moze radi ABS-a i radi nekih crijeva koja se ne mogu izmjestiti niti pomjeriti.
 
Član
Danas se uradio auspuh, koji je bio u banani.

Before
20112010122800x600.jpg

20112010123800x600.jpg

20112010124800x600.jpg


After ( nova cijev kompletna 55mm, nova fleksi cijev, novi lonac i izlaz )
20112010125800x600.jpg

20112010126800x600.jpg

20112010128800x600.jpg


Idemo dalje
 
Član
200KM, cijev je 55FI, nova fleksi cijev, nov dihtung na izduvnoj, nov lonac, izlaz, varovi, ruke.

Ako ti treba broj majstora posaljem ti na PM, covjek radi za 10, dosad mi je radio 5 auta, svaki posao mu je bio besprijekoran.
 
Član
eto svi su ti pricali za auspuh,sad kad ga vise nema nadam se da ce svima biti srce na mjestu;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top