Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2FAST je napisao(la):
Želja ti se ostvarila, što si tražio to si i dobio...
Sretno ćuniranje i da te dobro služi ;)

znas mene da nema kod mene cuniranja. Hvala drug, zovi jednom da vidimo one felge sto si pominjao da ih farbamo, jedne vec radim, sad pa cu biti slobodan od nedelje, tad bi ih trebao zavrsiti.
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Želja ti se ostvarila, što si tražio to si i dobio...
Sretno ćuniranje i da te dobro služi ;)

znas mene da nema kod mene cuniranja. Hvala drug, zovi jednom da vidimo one felge sto si pominjao da ih farbamo, jedne vec radim, sad pa cu biti slobodna od nedelje, tad bi ih trebao zavrsiti.

Naravno da znam, šala mala :icon_smile:
Kada si od Forda Ka napravio auto, od ovoga ćeš napraviti space shuttle ;)
Čućemo se kad budeš slobodna :lol:
 
Član
vala bas kad sam od Forda Ka napravio auto da na nesto lici, ovo mora da bude ko avion. xD

nazovi brate, imas broj pa da vidim to, sad jedne radim, slomi se, prsti mi otpadose, ali ce ispasti ko grom.
 
Član
Legle su nove svijece NGK, sva ulja zamjenjena, svi filteri, remenovi, spaneri.

Evo i novih slika,
s6300192800x600.jpg

s6300194800x600.jpg
 
Član
nikad mi se punto nije svidjao,ali kad sam vidio kako ovaj ide promijenio sam misljenje. Mocan autic,a koliko cujem bit ce jos mocniji;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
nikad mi se punto nije svidjao,ali kad sam vidio kako ovaj ide promijenio sam misljenje. Mocan autic,a koliko cujem bit ce jos mocniji;);)

Abd brate bice jos jaci, ono vrijeme od 15.7 u Zivinicama nije vise mjerodavno jer sam pri vracanju iz Zivinica saznao da mi je bila jedna svijeca napukla, falio komad elektrode, hem su bile stare i potrosene. Sad su nove stavljene NGK po katalogu za ovaj motor, auto bolje prima gas 100 puta.
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nikad mi se punto nije svidjao,ali kad sam vidio kako ovaj ide promijenio sam misljenje. Mocan autic,a koliko cujem bit ce jos mocniji;);)

Abd brate bice jos jaci, ono vrijeme od 15.7 u Zivinicama nije vise mjerodavno jer sam pri vracanju iz Zivinica saznao da mi je bila jedna svijeca napukla, falio komad elektrode, hem su bile stare i potrosene. Sad su nove stavljene NGK po katalogu za ovaj motor, auto bolje prima gas 100 puta.

Poslije mehanickih zavrzlama, abd ide na cip kod Muhe na nekih 160KS, iridijumske svijece, KN filter panel, uskoro citava cijev ide na 55FI, bez srednjeg lonca i bez katalizatora. pa cemo onda vidjeti sta se napravilo.

ej ako Bog da kad to zavris bit ce sigurno puno bolje.nadam se da ce sve proci kako treba. Dobar je auto,pravo fino ide,nakon toga sto odradis ici ce jos bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top