Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon 4 godine trazenja auta, naletim na auto koje sam bez razmisljanja uzeo.

Fiat Punto mk1
1998 godina
klima, servo, jastuci, ABS, el,podizaci, el. retrovizori, sport sjedista.
Motor 1.4 Turbo, 130KS

Slike auta

2j3o0mo.jpg

25ilond.jpg

27yu1s2.jpg


Ostvareno vrijeme na 402m, 15,7sec. Stim da sam imao problema sa filterom benzina, nisam, radi remenova koji nisu pomjenjani, vozio punom snagom.
Sada slijede poslovi oko mehanike da se sve dovede u novo stanje, pa onda prelazimo na tuning motora.
 
Legend
odlicna baza, samo lagano sad sredi mehaniku, pa onda bi alternator mu stavi da leti :D
 
Član
vidjen u zivinicama, extra autic.. jos rijesi ono udubljenje sa strane jer bas bode u oci i to je to, mozda neke nove felge jer one nisu bas za njega.. ugl neka je sa srecom ;)
 
Član
gledao sam ga onaj dan na pisti,drama kako ide fino,mogu mislit nakon prerada motora kako ce ici,svaka cast,extra auto;)
 
Član
vidjela sam ga u živinicama, konta se da je GT po crnim farovima al fale oznake koliko vidim..
čestitam na hrabrosti jer je punto GT "mačak u vreći" za kupnju, najviše se kvari od svih fiata i takvi su najčešće u oglasnicima, a oni koji su u top stanju, nisu na prodaju.. sretno :cool:
 
Član
-sanja- je napisao(la):
vidjela sam ga u živinicama, konta se da je GT po crnim farovima al fale oznake koliko vidim..
čestitam na hrabrosti jer je punto GT "mačak u vreći" za kupnju, najviše se kvari od svih fiata i takvi su najčešće u oglasnicima, a oni koji su u top stanju, nisu na prodaju.. sretno :cool:

pod prvo neznam ja ni jednog u bih da ga neko od moje niti ko poznat da ga voza pa da se nesto kvari, svako se auto kvari ako se ne odrzava. A nadam se da si u ovoj godini vidjela vise od tri na oglasu da se prodavao, hahaha, cuj najvise ih je u oglasima, nemoj biti smijesna, pod prvo ovih auta nema ni 10 u Bih da se razumijemo.
lijep pozdrav i hvala na lijepim rijecima.



elmir je napisao(la):
vidjen u zivinicama, extra autic.. jos rijesi ono udubljenje sa strane jer bas bode u oci i to je to, mozda neke nove felge jer one nisu bas za njega.. ugl neka je sa srecom ;)

izgled ide zadnji, najbitnija mi je mehanika i motor. A hvala imenjace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top