Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
odmah bi se nesto prepirao, svejedno mi je, samo iznosim misljenje
sto se mene tice okiti ga i i farbaj u razne boje :)
 
Član
pa jeli ja vozim radi vas ili radi sebe. svako radi na svom autu ono sto mu odg, cuj ja bi ovo ja bi ono bujrum svi imate auta pa farbajte u boju koja vam se svidja.

razumijem komentare: ne svidja mi se, ruzno je.
Svi imamo svoje ukuse, ali ne ono: trebao si farbati u ovo, trebao si druge felge, mali ti je motor, ofarbaj auto u rozu.
Ti komentari me ne interesuju i poglupi su.

IGY je napisao(la):
odmah bi se nesto prepirao, svejedno mi je, samo iznosim misljenje
sto se mene tice okiti ga i i farbaj u razne boje :)

pa ni ti ne volis kad bi ti neko rekao sto si farbao auto u bijelo, trebao si u ovo i sl. farbao si po svome ukusu, ili si nasao auto na netu pa ti se svidilo, to je tvoja stvar u to ne treba niko da ulazi. imas komentar ruzno mi je, fuj kako je odvratno i slicno i gotovo,;)

nemoj se paliti bezveze, nije mjesto za to.



bucky_mb@yahoo je napisao(la):
slazem se za sipku, bolje bi bilo da je u
crnoj ili crvenoj, ovako vuce na cuning.
koliko ide sa punom snagom 15,2 15,3

cuj cuning, nebi rekao drug, pod prvo sipka se i ne vidi na autu dok se ne otvori hauba, pogledaj malo po int slike i prerade ovih auta pa vidi sta je cuning a sta tuning ako smo mi dorasli tome nazivu.;)

prije bi rekao da je cuning kicenje nekim plastikama, pragovima, karambolkama koje ispadaju iz linije auta, koje naravno nisu uradjene sa ukusom.;)

bilo je 15.7 SR Zivinice
 
Član
rastavljeno malo, skinute svijece, stavljene druge nove NGK one su bivse nesto zajebavale:
29012011174800x600.jpg

Postavljen i novi BOW
29012011172800x600.jpg

29012011173800x600.jpg
 
Član
Kupljen i kompletan zadnji trap:
Bilstein amortizeri Plin - Ulje
Setovi za reparaciju
4 selena ( 2 velika 2 mala )
2 gume ispod opruga
Postavljanje uskoro cim platica legne:

s6300052800x600.jpg

s6300054800x600.jpg

s6300056800x600.jpg

s6300058800x600.jpg


Legle i nove pozicije sa SMD diodama:

13022011194800x600.jpg

13022011193800x600.jpg


Idemo dalje
 
sve pohvale za auto ti ovo je prvi gt sto vidim u bosni i ja sam ga imo al moj je bijo 96 god mogu reci sam da je raketa od auta jos sa malim prepravkama leti
 
Član
hvala dado, ima ih koliko ja znam 3 u sarajevu, jedan crni ( pokvaren neki mali kvar ), jedan crveni sa neregularnim papirima, i ovaj kod mene. Ima jedan u Travniku zuti, ima sivi u Tuzli, to je ono sto ja znam da se voza.
 
Član
onaj zuti po travniku zenska voza,sjebat ce ona to,ovaj kod tebe je ubjedljivo najbolji primjerak u BiH;);)
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
hvala dado, ima ih koliko ja znam 3 u sarajevu, jedan crni ( pokvaren neki mali kvar ), jedan crveni sa neregularnim papirima, i ovaj kod mene. Ima jedan u Travniku zuti, ima sivi u Tuzli, to je ono sto ja znam da se voza.

lijep je pravo, svidja mi se, samo kad legnu kakve ljepse felge i negdje si naveo bad look haubu meni to i nije nesto jer je moj ima (taj pokvareni:icon_biggrin:)
ljepse mi je ovak, ali druze tvoj auto i sretno dalje svidja mi se kako ga radis polako ali sigurno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top