Fiat Bravo

Fiat Bravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
emirEX_sa je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
sta ocekivati od starog fiatovog dizelasa. da si kupio sa 1.9 JTD motorom pitao bi te onda da li bi ga poredio sa golfom

ma ganjo sam se i sa JTD-om i nije me ni on iznenadio, samo sto ima vecu max brzinu




cisto sumnjam i prosto ne vjerujem.
vjerovatno taj lik ne zna voziti ili se nije ganjao kako treba.

sve u svemu pohvala za izbor marke vozila. jedina zamjerka je taj motor al bitno je da se tebi svidja.

sretno i navozao se 5 puta vise nego sa golfom



Hvala drug :cool::cool::cool:
a nije da ga hvalim ali Golf je dosta brzi od Fiata, jedino je na max speed Fiat bolji, jer radjen mu je motor, i mislim da bi odero tog JTD na 400m, jer sam ga za to i radio
 
Član
Drug nek je tebi sa srecom i da te dobro slusa! ;)
P.S. razumijem te u potpunosti sto ti je zao i ja kad vidim svog brava nije mi jos svejedno!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
sta ocekivati od starog fiatovog dizelasa. da si kupio sa 1.9 JTD motorom pitao bi te onda da li bi ga poredio sa golfom

ma ganjo sam se i sa JTD-om i nije me ni on iznenadio, samo sto ima vecu max brzinu




cisto sumnjam i prosto ne vjerujem.
vjerovatno taj lik ne zna voziti ili se nije ganjao kako treba.

sve u svemu pohvala za izbor marke vozila. jedina zamjerka je taj motor al bitno je da se tebi svidja.

sretno i navozao se 5 puta vise nego sa golfom



Hvala drug :cool::cool::cool:
a nije da ga hvalim ali Golf je dosta brzi od Fiata, jedino je na max speed Fiat bolji, jer radjen mu je motor, i mislim da bi odero tog JTD na 400m, jer sam ga za to i radio



ko srebrenički tjuner:D
 
Član
ej preso s konja na magarca:)gdje ces bolan nebio mjenjat vw za fiat:)izdajnik vw
ma zeza lijep je fiat vido sam ga na pik-u povoljno..jesi ga mjenjo za golf plus doplata ili?
felge spustanje i ne treba bravu nista vise
 
Član
napokon i ti kupio kako treba auto :lol: prodo ono g ....omotano limenom folijom sad barem imas krsh :lol::lol::lol::lol::lol:

Neka je sa srecom i da se navozas, ja mislim da je ovo puno bolje od golfa mozda ne ide ko golf al je novije i vise opreme imas, u plusu si kako god ;):cool:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
dobar dobar. ipak je noviji i ima dodatnu opremu :icon_biggrin:

neka je sa srecom, da te dobro sluzi ;)

To je kod Fiata standardna oprema. :cool:

Sretno sa autom. Imao sam Tipo-a sa slicnim motorom. 1.9 TD sa 90 KS. Jos se samo uz zid nisam uspio popeti sa njim. :cool:
 
nenad je napisao(la):
Cestitam na novom autu, svi cete vi polako na FiJate preci :D

:lol::lol::lol::lol:
NE DAJ BOZE!!!!

Meni je stvarno zao golfa...ali eto...tvoj izbor!Mada mislim da ces se ti vratiti na VW...brze i nego sto mislis!:icon_smile:
Ako ipak odlucis zadrzati fiata...puno srece,i da se navozas!:cool:
 
Početnik
emirEX_sa je napisao(la):
sta ocekivati od starog fiatovog dizelasa. da si kupio sa 1.9 JTD motorom pitao bi te onda da li bi ga poredio sa golfom


taj motor je kao i vw-ov SDI,:icon_rolleyes: a znamo koje su mogucnosti i tog SDI

neka je sa srecom da te sluzi, i nekasi konacno i ti kupio auto...;)
 
Član
dobar Bravo ;) samo da je onaj jtd od 105 al ni taj nije los,samo jos kakve fele i zatamljivanje i bit ce to extra :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top