Fiat Bravo

Fiat Bravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.9 TD 100ks, servo, ABS, klima, el. paket, airbag, centralna brava, maglenke...
[attachment=31305]

zasad 1 slikica, bice sutra dok ga uslikam
 
Death_beat je napisao(la):
dobar dobar. ipak je noviji i ima dodatnu opremu :icon_biggrin:

neka je sa srecom, da te dobro sluzi ;)

sto se tice opreme i samog auta, zadovoljan sam, a sto se tice snage i ubrzanja e tu Golfu nije ni do koljena.
Od ovih 100ks na papiru sam ocekivao dosta vise...
 
ljuboje je napisao(la):
:lol: pa zar i ti...?
salim se,dobar je... ;)

ma vidjecu hocel ostat, to je privremeno :lol::lol::lol::lol::lol:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
izdao si sve prave fanove vw-a:lol:
fin je to autić, ali meni je golfa žao:icon_cry:

ma meni ce uvijek VW bit no.1 ali ovo je bila dobra ponuda tako da nisam mogo odbit, a vidjecu hocel ostat Fico ili cu opet trazit kakvog VW-a :D:D
 
Član
sta ocekivati od starog fiatovog dizelasa. da si kupio sa 1.9 JTD motorom pitao bi te onda da li bi ga poredio sa golfom
 
BHT Ovisnik
ma dobar,samo spusti i zatamni:D
sala,ima finu opremu,jako lijepo auto za te novce:icon_smile: nek je sa srecom;)

white power!!!:D
 
emirEX_sa je napisao(la):
sta ocekivati od starog fiatovog dizelasa. da si kupio sa 1.9 JTD motorom pitao bi te onda da li bi ga poredio sa golfom

ma ganjo sam se i sa JTD-om i nije me ni on iznenadio, samo sto ima vecu max brzinu

CoL3-99 je napisao(la):
ma dobar,samo spusti i zatamni:D
sala,ima finu opremu,jako lijepo auto za te novce:icon_smile: nek je sa srecom;)

white power!!!:D

ma dobar je :D:D
a sto se tice sredjivanja, to ne dolazi u obzir :lol::lol::lol::lol:
dosta sam para bacio na Golfa, mozda cu neke alu felge uzet i kakvu muziku i tamam
 
Član
:lol::lol::lol::lol: nećemo više stravu saljevat:cool::cool::cool::cool::cool:;);););) dobar jee ipak si se riješio zelembaća i kupio fiću:lol::lol::lol::D
 
zlajaaa je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: nećemo više stravu saljevat:cool::cool::cool::cool::cool:;);););) dobar jee ipak si se riješio zelembaća i kupio fiću:lol::lol::lol::D

ma nije mi bas bio cilj ovaj model, vec Punto mk1 1.4GT ali ko god da ga prodaje trazi puno para:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
sta ocekivati od starog fiatovog dizelasa. da si kupio sa 1.9 JTD motorom pitao bi te onda da li bi ga poredio sa golfom

ma ganjo sam se i sa JTD-om i nije me ni on iznenadio, samo sto ima vecu max brzinu




cisto sumnjam i prosto ne vjerujem.
vjerovatno taj lik ne zna voziti ili se nije ganjao kako treba.

sve u svemu pohvala za izbor marke vozila. jedina zamjerka je taj motor al bitno je da se tebi svidja.

sretno i navozao se 5 puta vise nego sa golfom
 
BHT Ovisnik
GreenDevil je napisao(la):
a sto se tice sredjivanja, to ne dolazi u obzir :lol::lol::lol::lol:
dosta sam para bacio na Golfa, mozda cu neke alu felge uzet i kakvu muziku i tamam

bas to,ja nesto planiram do godine uzet ovako,od ulaganja u jettu odustao pa isto mozda neki bravo legne,osim ako sta po pola sa starim bolje ne uzmem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top